Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 18.Červenec 2018
ijournal.cz

Na předpremiéru nové bondovky Spectre dorazily slavné české celebrity

red Zdroj: Presscode 3.11.2015 Celebrity, Společnost a osobnosti

Helena Vondráčková a Martin MichalNa slavnostní premiéře nové bondovky s názvem SPECTRE se objevilo mnoho známých tváří, které chodí do společnosti jen zřídkakdy. Mezi hosty, které se přišly na jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku, nechyběla ani zpěvačka Helena Vondráčková v doprovodu svého manžela. A musíme konstatovat, že tato drobná půvabná blondýnka snad zastavila čas a vypadá stále skvěle.

Janis Sidovský a Pavel Vítek jak jinak než v dobré náladěSlavnostní premiéra se konala v Cinema City Flora a nesla se v duchu filmu. Na místě byli odstřelovači připraveni kdykoli zasáhnout, po place pobíhal muž v masce lebky a vchod hlídali agenti ve službách distributora. Na premiéře nechyběl ani herec Jiří Bartoška, producent Janis Sidovský, hudební skladatel Ondřej Soukup, Markéta Ebenová, Petr Malásek ani zpěvák „Meky“ Žbirka. Nakonec přišel i sám český agent 007, dabér Daniel Craiga, Jiří Dvořák. Na film se přišli podívat jak tvrdí chlapi, tak něžné krásky. Jde vidět, že Bond má i mnoho příznivců mezi celebritami. 

Film se nechali ujít trenér atletiky Josef Karas, režisér Petr Horníček, současný Muž roku Jakub Kraus, hudební skladatel a textař František Soukup, moderátor a herec Petr Vágner, fitness trenér David Huf, režisér Jan Hřebejk, moderátor Vlasta Korec a Libor Bouček, producent Vítek Pokorný s přítelkyní, modelka a moderátorka Petra Svoboda, kaskadér Petr Jákl starší s manželkou, Michal Dvořák a DJ Lucca, herečka a zpěvačka Bára Mottlová, moderátorka Štěpánka Duchková s manželem, herečka a dabérka Kamila Špráchalová se svými syny i herečka Sandra Nováková, která má těsně před termínem porodu. Do kina si na nového Bonda můžete zajít již 5. listopadu, kde je oficiální premiéra v kinech.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Presscode