Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 22.Leden 2020
ijournal.cz

Na jaké hity se můžeme těšit v kolekcích značek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis? Módní trendy na sezónu jaro/léto roku 2020

red Zdroj: Calzedonia, Intimissimi a Tezenis 30.12.2019 Móda, obuv, doplňky
V designových prostorách pražského showroomu Stopka byl v prosinci představen výběr z kolekcí značek Calzedonia, Intimissimi a Tezenis pro sezónu jaro/léto 2020. V minimalistickém stylu tohoto prostředí dokonale vynikly kousky, které na jaře a v létě ovládnou svět plážového oblečení, spodního prádla, ale i volnočasové a sportovní módy.

 prezentace kolekcí

Jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními trendy využili zástupci médií, známí influenceři i milovnice módy z řad českých celebrit. Stylové kousky obdivovala jedna z nejoblíbenějších moderátorek Zorka Hejdová, modelka a Česká Miss 2006 Renata Langmannová, populární rapperka Sharlota, modelka Karolína Mališová, Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, vítězka soutěže Miss Slovensko 2013 Karolina Chomisteková či hvězdy instagramu Anna Šulcová a Alex Sedláčková.

Zorka HejdováRenata Langmannová

Chcete vědět, jaké modely se budou v nadcházející sezóně těšit největší pozornosti? Calzedonia je synonymem stylové, ale zároveň i komfortní plavkové a plážové módy. Těšit se můžete na kousky inspirované exotickými cestami v zemitých přírodních barvách i na bohémský styl se zajímavými ethno vzory. Věčným evergreenem je  inspirace námořnickým stylem, ovšem v moderní podobě. Oživení čeká na jaře i kolekci punčochového zboží a ponožek. Prim budou hrát geometrické a květinové vzory i třpytivé barvy duhy. Calzedonia nezapomíná na zodpovědný přístup k naší planetě, a tak šatník obohatí třeba originálními legínami, které jsou odpovědí na otázku udržitelnosti v módním světě.

kolekce Calzedonia, Intimissimi a Tezenis
Pozadu nezůstane ani Intimissimi - italská ikona spodního a nočního prádla. Její nová kolekce se nese v duchu 4 elementů. Smyslnou hru rozehraje na jaře a v létě krajka v kombinaci s efektními transparentními detaily. Objeví se také oblíbený květinový potisk, třeba v podobě exotické flóry. Podobně jako u plážové módy bude i zde hrát důležitou roli námořnická inspirace a exotické vzory. Žhavou novinkou je kolekce Intimissimi Green Collection, která je dokonalou eko volbou.

Intimissimi
Spodní prádlo značky Tezenis nabídne moderní potisky, hravé a svůdné střihy, jemné barvy i tradiční krajku v moderním ražení. Prostor dostane i street style, námořnický styl a především nečekané kombinace materiálů, barev a střihů. Kolekce plážové módy pulzuje mladistvou a pozitivní energií. Nepřehlédnutelná budete díky výrazným potiskům a třpytivým materiálům.

Tezenis

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Calzedonia, Intimissimi a Tezenis