ijournal.cz

Na Evropě 2 se hraje o kapelu snů na maturitní ples a další atraktivní ceny

red Zdroj: Evropa 2 12.10.2020 Aktuality a pozvánky

Hudební rádio Evropa 2 vyhlašuje již 9. ročník nejoblíbenější soutěže pro studenty středních škol Maturiťák. Maturitní třídy hrají o kapelu snů na ples, moderátory Evropy 2, 100 000 korun a další zajímavé ceny. Přihláškou do soutěže je společná fotka třídy na téma Evropy 2. O vítězi rozhodnou fanoušci rádia na webu.

 E2_Maturitak (2)

„I letos pro studenty posledních ročníků středních škol pořádáme soutěž Maturiťák Evropy 2. Vyhrát mohou atraktivní výhry, které jinde nedostanou a díky kterým bude jejich ples zcela výjimečný. V loňském roce jsme vítězi soutěže přivezli na maturiťák kapelu Chinaski. V minulosti zahrály na plesech například kapely Kryštof nebo Slza,“ uvádí Martina Říhová, výkonná ředitelka Active Radio.

Maturitní třídy mají za úkol zaslat společnou fotografii na téma Evropy 2. O vítězi rozhodnou návštěvníci webu svými hlasy. Soutěž probíhá v termínu od pondělí 12. října 2020 do pátku 30. října 2020. Vyhlášení proběhne v úterý 3. listopadu 2020 mezi 15. a 18. hodinou přímo ve vysílání Odpolední show Evropy 2 se Zorkou Hejdovou a Tomášem Zástěrou.

 E2_Maturitak (1)

Vše o soutěži na: https://www.evropa2.cz/souteze/maturitak-evropy-2-2020

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Evropa 2