ijournal.cz

Na charitativním módním bazaru Be Charity se letos podařilo vybrat přes milión korun

red Zdroj: Nadačního fond Be Charity 6.12.2018 Významné osobnosti, veřejné projekty

Na dvanáctém ročníku módního bazaru Nadačního fondu Be Charity se díky štědrosti všech zúčastněných povedlo vybrat částku - 1 011 237 Kč. Tato částka bude do poslední koruny rozdělena na léčbu handicapovaných klientů nadačního fondu. Charitativní akce, která lidi láká pomoci koupí luxusních značek jako Versace, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Valentino a dalších, se uskutečnila ve čtvrtek 22. listopadu v restauraci Žofín garden na Praze 1. 

be_charity_bazar

Barbara Nesvadbová, zakladatelka nadačního fondu Be Charity, se před akcí svěřila: „Každý rok jsme při sčítání výsledné částky stále nervóznější. I když si uvědomujeme, že není možné získávat každý rok víc a víc peněz, vždy v to tajně doufáme.“

Podpořit letos přišlo 326 lidí,  mezi nimiž jako každý rok nechyběla ani řada známých osobností. Potkat jste tak mohli například modelky Pavlínu Němcovou a Michaelu Kociánovou, zpěvačky Lenku Novou a Báru Basikovou nebo herečku Markétu Hrubešovou. Módními kousky do akce přispěly například značky Obsession, Lindex, Coccinelle či Klenoty Aurum. Zdarma byl poskytnut i prostor restaurace Žofín Garden.

 

Pomoci můžete i nadále

V neděli 25. listopadu se v brněnské Galerii Vaňkovka konal charitativní VIP bazar pod záštitou Báry Nesvadbové. Navázal tak na stejnou akci, která se konala o tři dny dříve na pražském Žofíně. Brněnský bazar zaznamenal výtěžek 105 tisíc korun, zúčastnili se jej přitom například módní návrháři Miroslav Bárta a Gábina Páralová či asistent šéfredaktorky časopisu Vogue Václav Zieba.
 

A ještě v prosinci, ve středu 12. prosince od 13. hodin proběhne charitativní bazar v Loutkovém sále kulturního domu Trisia v Třinci. Oblečení, které zbyde zajistí  společnost Textil Eco, která zajišťuje sběr oděvu a textilu potřebným po celé České Republice. Výtěžek i z těchto prodejů poputuje na konto Nadačního fondu Be Charity. 

 

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nadačního fond Be Charity