ijournal.cz

Na benefiční akci Koně pro Kapku naděje se vybralo více jak 120 000 korun

red Zdroj: Koně pro Kapku naděje 2.8.2016 Významné osobnosti, veřejné projekty

Poslední červencová sobota patřila mimo jiné IV. ročníku benefiční akce s názvem Koně pro Kapku naděje. Návštěvníci si užili jezdeckou přehlídku plnou krásné hudby, tance, efektů a pestrých kostýmů. Cílem akce však bylo nejenom pobavit diváky, ale také vybrat finanční obnos pro Klaudiánovu nemocnici v Mladé Boleslavi. Na akci se podařilo vybrat výtěžek ve výši 126 535 korun.

Finanční obnos vybraný ze vstupného bude použit k zakoupení infuzních pump, dále pak pro podporu oddělení dětské hemato-onkologie. Dar v závěru akce převzala ředitelka fondu Kapky naděje, Elen Švarcová.

Kone_pro_Kapku_nadeje„Jsme moc rádi, že benefiční akce měla velkou účast. Těší nás, že si návštěvníci program užili a zároveň se vybrala částka, která mladoboleslavské Klaudiánově nemocnici velmi pomůže,“ doplňuje k události Švarcová.

 

Jezdecká přehlídka nabídla až 50 koní různých plemen v doprovodu umělců z jezdeckého světa, a to v doprovodu hudby a speciálních efektů. Součástí odpoledního programu bylo i vystoupení členů baletního souboru Národního divadla či živá hudba v podání kapely Apple Jam Showband .

Akce byla pořádána 30. července v areálu Jezdecké školy Equus Kinský v Hradištku u Sadské

Záštitu nad projektem převzal podobně jako v loňském roce Středočeský kraj zastoupený hejtmanem Ing. Milošem Peterou.

 

Další informace naleznete na www.facebook.com/koneprokapku.

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Koně pro Kapku naděje