ijournal.cz

Můj diář Tchibo 2023 – Praktický pomocník na celý rok

red Zdroj: Tchibo 24.10.2022 Zajímavosti
Pro opakující se úspěch v Tchibu i pro rok 2023 připravili Můj diář Tchibo. Jako v uplynulých letech je i tento šitý přímo zákazníkům na míru, a navíc je obohazen o různá vylepšení. Hlavní novinkou jsou slevové kupony na spotřební zboží, které lze uplatnit ve vybraných týdnech během celého roku.
Tchibo
Můj diář Tchibo nabízí přehled týdnů a měsíců na rok 2023 a orientační kalendář na rok 2023 a 2024. Opět v něm najdete inspirativní a motivační tipy a přehled portfolia produktů Tchibo. Nechybí ani oblíbené nákupní seznamy nebo rodinný či dětský rozvrh. Rovněž jsme vyznačili důležité události, svátky a zajímavosti ze světa Tchibo. Zároveň jsme ponechali prostor na poznámky, ať si může každý přizpůsobit diář vlastní představě. Pro ty hravější jsou opět k dispozici motivační a praktické nálepky a značkovače stránek, se kterými je jakékoli plánování daleko větší zábava.

diářDiář je již tradičně v pevné vazbě z tvrdého papíru v příjemném přírodním vzhledu inspirovaným kávou. Nabízí papírovou úložnou kapsu, záložku a elastickou gumičku pro pečlivé uzavření. Vnitřní stránky jsou v barvě slonovinové kosti. Rozměry diáře jsou 12 x 18 cm.

diářZakoupit ho již nyní můžete v síti obchodů Tchibo a v e-shopu tchibo.cz za cenu 499 Kč, respektive 449 Kč s TchiboCard.
Můj diář Tchibo vám ani v roce 2023 jednoduše nesmí chybět v kabelce!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tchibo