ijournal.cz

Monika Bagárová se stala kadeřnicí

red Zdroj: Pantene, Globus 30.4.2019 Celebrity, Významné osobnosti, veřejné projekty

Monika Bagárová je pracovně v jednom kole, a tak nás docela překvapilo, když jsme ji objevili v jednom pražském kadeřnictví s nůžkami v ruce. Přivydělává si snad? Monika nám však vysvětlila, že se jedná o zahájení druhého ročníku dobročinného projektu Silná a krásná.

foto M_Bagarova

Zpěvačka osobně předala žadatelkám paruky, které v důsledku onkologického onemocnění přišly o své vlasy. Byly pro ně pořízené díky výtěžku loňského ročníku. Jsou vyrobené z pravých vlasů, a proto na styling reagují stejně jako vlastní vlasy. „Na své vlasy nedám dopustit. Miluju, když ráno vstanu a můžu si udělat účes podle nálady nebo když se mým vlasům v salonu věnují a pečují o ně. Jsem ráda, že jsem teď nějaké tipy a triky mohla předat i těmto ženám“,  svěřila se Monika a poskytla i odpověď na další otázky.

Moniko, vy už pár měsíců spolupracujete s nadačním fondem Daruj vlasy. Jak to všechno začalo?

V jednom pražském saloně jsem se před pár měsíci potkalfoto Monika_Bagarovaa se zakladatelkou nadačního fondu Veronikou Suchou. Začala mi povídat o projektu, který připravuje její nadační fond ve spolupráci se značkou Pantene. Myšlenka projektu mě velmi nadchla. Když se mi pak Verča ozvala, že hledají ambasadorku projektu Silná a krásná, souhlasila jsem. Myslím, že je to krásný nápad, krásná věc, což potvrzuje i loňský úspěch projektu, díky kterému mohlo být vyrobeno tolik paruk. Přece jenom vlasy jsou pro ženu důležité a zvedají jí sebevědomí.

V čem spočívá projekt Silná a krásná?

Spočívá v tom, že z nákupu každého Pantene produktu v hypermarketech Globus od 25. dubna do 20. června se vezme 10 Kč, které se věnují Nadačnímu fondu Daruj vlasy. Ten za vybrané peníze nechá ručně vyrobit paruky z pravých vlasů pro ženy s onkologickým onemocněním.

Co pro vás znamenají zdravé/krásné vlasy?

Prostě patří k ženě. Mají své kouzlo. Jsou součástí osobnosti každé ženy a dávají jí sebevědomí.

Setkala jste se někdy ve svém okolí s někým, kdo byl onkologicky nemocný a potřeboval třeba i paruku?

S takovými lidmi jsem se setkala už několikrát. Není to věc, která by šla mimo mě nebo která by mě obcházela bez povšimnutí. Soucítím se všemi nemocnými. Zdraví je prostě na prvním místě.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pantene, Globus