ijournal.cz

Molekuly života – produkty pro regeneraci organismu v limitované kolekci

red Zdroj: Levandulové údolí 7.2.2024 Zajímavosti

Už jste slyšeli o „Molekulách života“? Jde o produkty s výjimečným obsahem flavonoidů a antioxidantů, které nastartují regeneraci mikrobiomu, mozku a srdce


Stále častěji se setkáváme s tím, že v našem okolí trpí lidé autoimunitním onemocněním, psychickým vyčerpáním a zdravotními problémy, které jsme před pár lety ani neznali. A je to právě zdraví a psychické rozpoložení, které nás žene kupředu a dává nám chuť žít. Proto je o něj potřeba pečovat a hýčkat si jej. Tým lékařů, vědců a naturopatů vyvinul jedinečné produkty pro celostní regeneraci organismu a ty nyní uvádí na trh v limitované kolekci s názvem Molekuly života. Nákupem navíc přispíváte na výstavbu unikátního Centra tradičních slovanských bylin, které vznikne v Levandulovém údolí a propojí vědce, lékaře, naturopaty a veřejnost.
Levandule Chodouňská
Po 10 letech věnovaných studiím, výzkumům, pěstování, terapiím a léčebným procedurám se podařilo nalézt unikátní kombinaci flavonoidů, antioxidantů, antivirotik, antibiotik a antidepresantů v balíčku „MOLEKULY ŽIVOTA“, jejichž základem jsou biodynamické látky BIO Levandule Chodouňské, které pomáhají s celkovou regenerací organismu celostní cestou funkční medicíny.

„Levandule Chodouňská je modrý poklad, který pěstujeme naprosto čistě a přirozeně nedaleko Prahy, na úžasném místě, kde byla vápencová moře. Molekuly života představují to nejlepší, co jsme dokázali s týmy lékařů, vědců i naturopatů vyvinout. Tato trojice produktů pomáhá s obnovením správného fungování neuronů a neurotransmiterů, s takovým „malým“ velkým bonusem, a to absolutní očistou a regenerací mikrobiomu,“ říká naturopatka a zakladatelka Levandulového údolí Helena Neumannová, a dodává: „Je důležité říct, že naší levandule prostě nebude nikdy neomezeně, a proto v roce 2024 budeme moci nabídnout pouze 7 900 ks pro ČR.“

Balíček Molekuly života obsahuje patentovanou kolekci 3 produktů, které ve své kombinaci slibují nejlepší výsledky. V balíčku naleznete NO STRESS kapky, BIO esenciální olej z Levandule Chodouňské a BIO levandulový čaj. Základem celé kúry jsou NO STRESS kapky, které obsahují unikátní biodynamické látky napomáhající regeneraci a obnově neuronů a neurotransmiterů. Ty se starají o to, aby orgány a jednotlivé buňky mezi sebou opět správně komunikovaly a nastartovaly přirozené hojící i obranné pochody v těle, které nám příroda nadělila. Aby byl výsledek kúry co nejlepší, je dobré kapky kombinovat s přímou aromaterapií BIO esenciálním olejem z Levandule Chodouňské na zápěstí a popíjením BIO Levandule Chodouňské, ať již v podobě teplých, nebo vychlazených čajů. Po kúře s NO STRESS kapkami můžete pokračovat už jen pitím čaje z BIO Levandule Chodouňské a přímou aromaterapií s BIO esenciálním olejem.

Nákupem balíčku funkčních produktů podpoříte vznik Centra tradičních slovanských bylin, které „vyroste“ v prostředí Levandulového údolí a stane se centrem pro setkávání odborníků s veřejností nad naší slovanskou naturopatií, bylinami, moderní bio medicínou, kvantovou fyzikou, vědou i biochemií, se kterou dnes a denně pracujeme. Součástí centra budou multimediální procházky slovanskou historií, bylinnými rituály, přírodní medicínou i příběhy v našich tradicích, zvycích a folkloru.

„Chceme ukázat světu, že Češi byli, jsou a budou tím „malým Švýcarskem Evropy“. Že stojí za to navštívit nejen 35 lázeňských měst s výjimečnými minerály a bylinami, ale i Centrum pro milovníky vědy, bio medicíny, kvantové fyziky, která ovlivňuje naši práci, epigenetiky i biochemie a matky přírody v neposlední řadě,“ vysvětluje Helena Neumannová, a dodává: „Nechceme vybírat charitativní příspěvek. Umíme léčit a pomáhat lidem, a to bez vedlejších účinků, závislostí, bez nežádoucích reakcí. Jsme na to hrdí a využijeme toho pro nás i pomoc ostatním. Nákupem našich výrobků podpoříte stavbu Centra tradičních slovanských bylin a povzbudíte české vlastenectví, v které věříme.“

Zajímavosti o Levanduli Chodouňské

Jde o pravou Levanduli lékařskou (vzácná semena z bylinné banky) s vědecky prokázaným unikátním množstvím flavonoidů, minerálů, antidepresiv, antioxidantů, přírodních antibiotik a antiseptik z čisté přírody.

Pěstovaná je v BIO kvalitě, tzn., že nejen během pěstování roste naprosto přirozeně, ale od svého vsazení do půdy se s ní nesmělo 5 let nic dělat. Také půda, ve které roste, nesmí a nesměla být zasažena chemickými složkami, pesticidy, antibiotiky apod.

BIO Levandule Chodouňská roste v nádherném EKO areálu v srdci Barrandien geoparku, na místě starých Keltů a vápencových moří, obklopena třemi posvátnými horami Plešivec, Svatý Jan pod Skalou a Kotýz – magickém místě opředeném legendami.

Jedna z místních legend vypráví o Fabiánovi, strážci brdských lesů, který na Plešivci má svou zahrádku. Vypravuje se, že v ní pěstuje kouzelné byliny, kterými uzdravuje chudé lidi. 

Na jeden litr panenského levandulového oleje je potřeba 400 kg Levandule lékařské. Olej je tedy velmi cenný a s vysokou koncentrací účinných látek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Levandulové údolí