ijournal.cz

Mobilní aplikace INSTAX UP! dokáže zdigitalizovat snímky z fotoaparátů a tiskáren INSTAX

red Zdroj: INSTAX UP! 10.3.2023 Hi-tech a bydlení

Značka INSTAX představila mobilní aplikaci INSTAX UP!, která je určena všem fanouškům instantních fotografií INSTAX. Umožňuje digitální skenování, a sdílení fotografií INSTAX a jejich ukládání na jednom místě.

online and social-INSTAX UP! App visual 
S aplikací INSTAX UP! můžete:

  • skenovat INSTAX fotky a ukládat je v digitální formě na jednom místě
  • uspořádat své fotografie podle kategorií/seznamů a snadněji mezi nimi vyhledávat
  • snadno sdílet uložené fotografie a sbírky prostřednictvím sociálních sítí
  • importovat fotografie z dalších mobilních aplikací INSTAX (INSTAX mini LINK, INSTAX Link WIDE atd.) do aplikace INSTAX Up!
  • získat informace o novinkách, tipech a dalším kreativním obsahu INSTAX

 

Aplikace INSTAX UP! vznikla na základě zpětné vazby od uživatelů zařízení INSTAX z celého světa. Ti, kteří chtěli digitálně ukládat a sdílet své fotky INSTAX, si je dosud museli pomocí svého telefonu prostě vyfotit. Tento postup ale vede k tomu, že na fotkách mají snímky odlesky a dochází také k určitému zkreslení a ztrátě textury okrajů. Aplikace INSTAX UP! zjednodušuje a zdokonaluje proces digitálního ukládání snímků INSTAX a nabízí také jejich snadné sdílení na sociálních sítích.

INSTAX UP! řeší problém snadné digitalizace a sdílení fyzických snímků INSTAX. Fanouškům instantních fotografií pomůže aplikace s uspořádáním a archivací jejich výtvorů. Navíc umožňuje tyto fotky snadno sdílet se světem, což pomůže uchovat výjimečné momenty a inspirovat další uživatele.

Mobilní aplikace INSTAX UP! je zdarma ke stažení v obchodech Apple Store (pro zařízení Apple) a Google Play (pro zařízení se systémem Android).

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: INSTAX UP!