ijournal.cz

Mladá herečka ze seriálu Ulice se stane brzy maminkou!

red Zdroj: TV Nova 19.1.2021 Celebrity

Herečka Eliška Hanušová Bašusová (25) a její manžel Kryštof Bašus, za kterého se provdala loni začátkem léta, se stanou letos na jaře poprvé rodiči. Zpráva o blížícím se děťátku potěšila nejen nastávající rodiče, ale i Eliščina tatínka Miroslava Hanuše (57), který se stane poprvé dědečkem.

Ulice

Eliška je už v požehnaném stádiu těhotenství a prozradila, jak se jí radostná zpráva podařila tak dlouho držet v tajnosti „Ráda si střežím své soukromí, ale v tomto případě jde hlavně o vedlejší efekt dnešní nelehké situace, kvůli které mě diváci nemohli vidět třeba v divadle, kde by to na mě už dávno poznali. Navíc moje role v Ulici neprožívá nejjednodušší období v životě a těhotenství se do scénáře logicky moc nehodilo.“ Je pravda, že pro kostymérky a kameramany je čím dál tím složitější, Eliščino bříško před zraky diváků ukrýt. „Jsem vděčná všem přítomným, jak pěkně se starají o mé pohodlí a zejména o to, aby moje těhotenství bylo na Báře, mojí postavě, co nejméně poznat.“ Nastávající maminka září štěstím a rostoucí bříško jí moc sluší. „Užíváme si toto období plnými doušky se svými nejbližšími. Tak cítím, že je to správně,“ říká usměvavá herečka. Pohlaví děťátka ani plánovaná jména zatím neprozradila. „To minimálně do porodu zůstane naše rodinné tajemství,“  uzavírá Eliška.

Diváci seriálu Ulice se nemusí bát, že by o postavu Báry Klímové v nejbližší době přišli. Kreativní producentka Silvia Klasová vzkazuje „Elišce bych ráda za všechny v seriálu Ulice pogratulovala. Je to skvělá zpráva, která nám všem udělala radost,“ a dodává „scénář jsme museli s ohledem na Eliščino těhotenství upravit a děj seriálu přizpůsobit. Nejedná se zatím o nic dramatického a věříme, že se Eliška k natáčení Ulice alespoň částečně brzy vrátí.“  Eliška v roli Báry tedy zřejmě bude mít v seriálu drobnou pauzu, ale z očí diváků by se neměla ztratit na dlouho. Jak tento úkol scénáristé vyřeší se diváci dozví už za pár měsíců.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova