ijournal.cz

MISS CZECH REPUBLIC získala další licenci

red Zdroj: www.missczechrep.cz 13.5.2019 Společenské akce a události
V prostorách Aureole Fusion Restaurant &Lounge se uskutečnila 9. května tisková konference MISS CZECH REPUBLIC u příležitosti zveřejnění nové licence na světovou soutěž.

Mgr. Taťána Makarenko, zakladatelka/ředitelka MISS CZECH REPUBLIC

„Slavíme další velký úspěch. Získali jsme licenci MISS SUPRANATIONAL, kterou měla do této doby soutěž Česká Miss. Po Miss World už je to druhá licence, která je udělena naší soutěži.V našem portfóliu je nyní Miss World, Miss Grand International, Miss International, Miss Intercontinental, pánská licence Mr. World a nyní i Miss Supranational. Znamená to, že pět dívek a jeden muž poletí z naší soutěže reprezentovat na světové soutěže. Jsme velmi rádi, že je „svět“ nakloněný nám a naši kvalitní práci vidí.

D
ívky se každoročně na světových soutěžích umisťují nejméně v TOP 20 z celého světa a věříme, že tomu bude i nadále. Největší úspěchy jsme za 4 roky, kdy posíláme vítězky z naší soutěže do světa, zaznamenali v roce 2016, kdy Nicola Bechyňová obsadila 4. místo a byla tak v TOP 5 vítězek na soutěži Miss Global 2016 a v roce 2017, kdy se Nikola Uhlířová umístila na 5. místě a byla tak mezi TOP 5 na světové soutěži Miss Grand International 2017.

Hana Vágnerová
Ke čtyřem vítězkám MISS CZECH REPUBLIC 2019 se nyní připojuje i finalistka, kt
erá soutěžila s číslem 8 (získala titul Miss Notino ) Hana Vágnerová. Hance je 24 let a žije střídavě v Brně a Monacu. Pyšní se mírami 85-60-90 a vyrostla do výšky 175 cm. V listopadu 2019 odletí Hana Vágnerová do Polska reprezentovat ČR a bojovat tak o titul nejvyšší a to světovou korunku krásy Miss Supranational 2019.

Věříme v Hanky úspěch. Byla vybrána proto, protože ji umístění v soutěži uteklo o velmi malý vlásek a dle všech finalistek byla favoritkou, jelikož je velmi vyspělá a připravena se titulu jedné z vítězek zhostit. Je ztělesněním silné mladé ženy, která by uměla skvěle naší zem reprezentovat. A tato slova se nyní stávají skutečností.“


Vítězky
2019:

MISS CZECH REPUBLIC 2019 je Denisa Spergerová (pro Miss World) 18 let, 182 cm, České Budějovice
MISS CZECH REPUBLIC I.vicemiss 2019 je Maria Boichenko (pro Miss Grand International) 23 let, 175 cm, Praha
MISS CZECH REPUBLIC II.vicemiss 2019 je Andrea Prchalová (pro Miss International) 20 let, 175cm, Havlíčkův Brod
MISS CZECH REPUBLIC III.vicemiss 2019 je Miroslava Pikolová (pro Miss Intercontinental) 24 let, 174 cm, Praha
MISS CZECH REPUBLIC IV.vicemiss 2019 je Hana Vágnerová (pro Miss Supranational) 24 let, 175 cm, Brno/Monaco

Denisa SpergerováMariia Boichenko
Miss ČR

Andrea PrchalováMiroslava Pikolová


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.missczechrep.cz