Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Září 2019
ijournal.cz

Mikroflanelové povlečení je tou nejlepší volbou na zimu

red Zdroj: www.4home.cz 28.10.2015 Hi-tech a bydlení

Už se nemusíme spokojit s obyčejným bílým povlečením z dob našich prababiček, které nás ani pořádně nezahřeje. Textilní průmysl pokročil a dnes nám nabízí bohatý výběr materiálů, barev a originálních vzorů. A jaké povlečení je tedy to pravé pro nadcházející zimu? Zkuste nový materiál – mikroflanel.

„Mikroflanel je největším hitem poslední doby. Jedná se o prvotřídní tkaninu ze 100% polyesteru, jehož kvalitní vlákna vám zajistí ten nejpohodlnější spánek. Jsou velmi jemná, extra krátká a hustě osázená, čímž mikroflanel vyniká nad ostatními materiály jako mikrovlákno či mikroplyš,“ popisuje expertka bytového textilu Anna Mouchová z obchodu 4Home specializovaného na zboží pro dům, byt a zahradu.

Povlečení se vyznačuje vysokou hřejivostí, má výborné termoregulační vlastnosti a hodí se proto pro studené byty a chladné zimní počasí. Materiál je velmi stálý, nepouští vlákna a po mnoha vypráních si zachovává jasné a zářivé barvy. Oceníte i jeho snadnou údržbu, protože velmi rychle schne, minimálně se mačká a není třeba ho žehlit. Je také vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Ideální povlečení však nenabízí pouze kvalitu a pohodlí, ale musí mít rovněž krásný design, který každé ložnici dodá pocit luxusu a jedinečnosti.

Ukázky možných barevných kombinací:

Svou ložnici můžete například oživit ložním povlečením s fialovými puntíky v zimní variantě, která vás ihned zahřeje.

Cena 699 Kč

puntiky

Dobrodružné povahy mohou sáhnout po originálním leopardím vzoru a pustit si do pokoje trochu exotiky.

Cena 699 Kč

leopard

Povlečení s veselým zimním motivem vám každou noc přinese krásné sny a dopřeje klidný spánek.

Cena 699 Kč

zima

K uvolňujícímu spánku přispěje také povlečení s nezaměnitelným potiskem konopných listů v sytě zelených barvách a v hřejivých materiálech.

Cena 699 Kč

konopi

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.4home.cz