Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 15.Říjen 2018
ijournal.cz

Melouny Bouquet – Připravte se na novou šťavnatou sezónu

red Zdroj: Bouquet 16.4.2017 Gastronomie

Sladké, voňavé, plné vody, vitamínů a minerálů. Nemůžeme se divit, že lidstvo pěstuje melouny už tisíce let. A právě touto dobou se hlásí o slovo nová sezóna, se kterou si můžeme znovu užívat jeden z nejoblíbenějších plodů na světě. S melouny Bouquet, které dozrály ve slunném Španělsku, si je navíc dopřejeme ve šťavnaté bezpeckové variantě.

watermelon

Není za tím žádná chemie ani genetická modifikace. Bezpeckové melouny se podařilo vypěstovat poprvé již před 60 lety. Tato oblíbená varianta vznikla křížením odrůd a dnes je stále častěji k vidění i v českých kuchyních. Aby ne! Melouny obsahují vitamíny A, C, B6, draslík a velké množství antioxidantu lykopenu, naopak v nich nenajdete žádné tuky či cholesterol.

Melouny_Bouquet_-_holky_na_plazi 

A k tomu všemu se nemusíte potýkat s velkými a těžko stravitelnými jadérky. Melouny Bouquet obsahují jen malá měkká zrníčka, která jsou v ovoci sotva postřehnutelná. Melouny Bouquet můžete použít do dezertů, nápojů, studených polévek nebo prostě jako skvělé osvěžení do horkých dnů či jako zdravou sezónní svačinku.

Melouny_Bouquet_rodina_na_pikniku 

Od konce dubna bude ovoce k dostání v supermarketech Kaufland či Globus a v maloprodejnách po celém Česku. Cena se bude pohybovat okolo 34 Kč/kg. Melouny Bouquet dováží do České republiky již 25 let společnost Anecoop, která spolupracuje s více než 150 tisíci farmáři z celého Španělska.  To nejlepší ovoce a zeleninu vyváží do více než 60 zemí světa.

watermelon 

Více informací najdete na www.nejlepsimelouny.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/BOUQUETovoce.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bouquet