Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 25.Červen 2018
ijournal.cz

Martin France vyprodal koncert na zámku Zahrádky

red Zdroj: Martin production 6.8.2015 Akce, Veřejné projekty

Poprvé v historii se na zámku Zahrádky v obci Zahrádky u České Lípy  uskutečnil známý benefiční koncert „Noc s hvězdami“, který se celých předchozích 16 let konal na hradě Houska. Očekávání, zda diváci zaznamenají tu velkou změnu v místě konání a zda dorazí v hojném počtu, bylo úplně zbytečné, protože koncert byl zcela vyprodán. „Dokonce se musely začít prodávat i vstupenky na stání“, jak prozradil zpěvák a producent tohoto koncertu Martin France.

France_Martin

„Koncert se na zámek Zahrádky, který vyhořel 31. ledna 2003 se přesunul proto, že s původní historickou památkou (hrad Houska) už nebylo možné se domluvit na pravidlech spolupráce“, objasňuje Martin France.

A tak diváci, kteří už přišli na 13.00 hodinu, kdy se otevřely obrány zámecké zahrady Zahrádky, mohli projít jarmarkem, nechat děti vyřádit na skákacím hradu nebo si zasoutěžit na venkovním podiu o trička s vizuálem letošního koncertu.

Šimek_Jarek

Mezitím se už začali sjíždět interpreti na zvukové zkoušky. Po slavnostním přípitku v obrazárně, těsně po 18.00 hodině, nastoupili na pódium nerozluční moderátoři tohoto večera ex manželé Markéta Mayerová a Slávek Boura.

A pak už se na podiu střídal jeden interpret za druhým. Celou pěveckou trachtaci otevřela rockerka Ina Urbanová, poté přišla muzikálová zpěvačka Markéta Zehrerová, následoval ostřílený Jarek Šimek a hned za ním mladý původem českolipák Pavel Callta, muzikálový Fantom opery Radim Schwab nebo rocker tělem i duší Lešek Semelka, který se akce zúčastnil poprvé. Pro diváky bylo opět připraveno překvapení a to v podobě artistického dua Dea Men a poté už zase nastoupili zpěváci Roman Vojtek, Marcela Březinová, Petr Bende, Martin France, Milan Drobný a celý koncert ukončila sympatická a nestárnoucí Saxana Petra Černocká, se kterou si poté všichni interpreti na závěr zazpívali její letitý hit „Koukej, se mnou si píseň broukej“. 


Černocká_Petra__a_Pracný_Jiří_

Díky divákům, se ze vstupného podařilo vybrat něco přes 85.000,- Kč.

A mezitím vším si ještě vylosovaní diváci stačili dojít pro dárky, které pro ně byly připraveny. Po setmění někteří interpreti zmizeli v útrobách vyhořelého zámku a připravovali se na stezku odvahy skrze pískovcové sklepení zámku Zahrádky, zatímco se diváci v zámecké zahradě bavili na koncertu kapel Ina Urbanová band, Angels Marka Černocha a nebo skupiny El Ectro Folk až do pozdních nočních hodin.
France_Martin_a_Březinová_Marcela_na_stezce_odvahy

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Martin production