ijournal.cz

„Markéta“ Petra Kutheila a Koláře

red Zdroj: archiv Petr Kutheil 6.10.2020 Celebrity

Rockový zpěvák Petr Kutheil si ke svému novému duetu s názvem „Markéta“ přizval svého vzácného letitého kolegu a přítele Petra Koláře. 

Petr Kutheil

protagonisté klipu
O text tohoto nového nekonvenčního singlu se postaral Václav Kopta. Není to poprvé co spolu s Václavem spolupracují, text mu napsal již k duetu „Ta noc je tak krásná“ s Bárou Basikovou. O režii videoklipu k novému duetu se postaral Milan Balkins, který je také autorem videoklipu „Icarus“. Natáčení proběhlo v prostorách Coco baru sídlícího v ulici 17. listopadu v Praze.

všíchni v klipu

Markéta Šandová
V klipu se objeví nejen značná řada atraktivních dívek různých typů i etnik, ale také například oblíbený herec Jaromír Nosek, který se s naprostou suverenitou chopil role barmana. Hlavní představitelku, jak už název písně napovídá, ztvárnila Markéta Šandová. Herečka, tanečnice a Petrova životní partnerka.

protagonisté klipu

klip
Hudební nástroje drží  pevně v rukou členové skupiny Kutheil + Live band. O bezchybnou vizáž nejen dívčího obsazení, ale i obou Petrů K. se postaral stylista a vizážista Kája Pavlíček. Fotodokumentace průběhu celého dne se zhostil Jaroslav Hauer.

klip

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: archiv Petr Kutheil