ijournal.cz

Luxusní móda na párty značky Buď Inn

red Zdroj: salon Klaudia EIS, úvodní foto: nextfoto 12.12.2021 Párty a večírky

zleva Kristýna Morávková, Gábina Partyšová, Klaudia Eis, návrhářka Ivana Rosová


Jako v bájném Egyptě, jemuž vládla královna Kleopatra to vypadalo na akci BUĎ INN v salonu Klaudia EIS na Sokolovské 949/209, Praha 9. Kde schopné ženy vládnou pod vedením Klaudie Eis, která stojí za zrodem této nové krásné značky.

Mezi pozvanými dámami nechyběla moderátorka Gábina Partyšová, která večer nejen uváděla, ale sama si i vyzkoušela některé z představovaných modelů šatů, kabelek a bot. Doslova ji uchvátily červené střevíce. „Je škoda, že se ženy bojí výrazných barev u obuvi a nejčastěji volí klasiku, a to černou. Zářivější odstíny naopak podtrhnou a oživí celý outfit. Cítím se v těchto lodičkách velice efektně, prozradila v dobré náladě Gábina při pózování fotografům.

Gábina PartyšováGábina PartyšováKlaudia Eis

Žena, které vděčí stovky žen za své sebevědomí, získané díky její precizně odvedené práci Permanent Make-up Artist, které se věnuje 14 let. Jak všichni dobře víme doba covidu zasáhla mnoho oborů včetně služeb. Proto nyní salon rozšiřuje své působení i v oblasti módy. Najdete zde například kvalitní kašmírové kabáty a designové kožené kabelky.

Gábina Partyšová a playmate Kristýna Morávková

Gábina Partyšová a playmate Kristýna Morávková


Ať ji potkáte kdekoliv, vždycky je upravená, noblesní, elegantně oblečená a usměvavá. Krása a sebevědomí přitom dle jejího názoru nejsou upřeny žádné ženě, slečně ani dívce. Stačí je v sobě najít a správně použít. Ať jde žena kamkoli, má mít dobrý pocit, vypadat dobře a hlavně se dodře cítit. Její neuvěřitelné a nekonečné nasazení v oblasti ženské krásy ji přivedlo k nápadu spojení tří úspěšných žen.

Další dvě statečné dámy jsou.


Monica Sofia

Rodačka z kapverdského ostrova Santiago, podniká ve světě módy s vlastní značkou ženské obuvi a šperků. Při jejich výrobě ji inspirují vzpomínky na země, které navštívila, číslem jedna jsou rodné Kapverdy. Založila nadaci Naděje Cobo Verde.

 a 

 Ivana Rosová

Její módní značka působí na českém i mezinárodním trhu od roku 2015. Specializuje se na luxusní oblečení pro ženy manažerky a podnikatelky ve velikostech 36 až 42. Obléká v limitovaných kolekcích úspěšné ženy od ranních meetingů po večerní gala události. Střihy jsou vždy perfektně sedící, materiál se vyznačuje unikátností a příjemným na nošení, jako je anglická merino vlna a kašmír, italské hedvábí, francouzské bouclé a taft nebo přírodní viskóza.

společenské róby

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: salon Klaudia EIS, úvodní foto: nextfoto