ijournal.cz

Lush představuje Snow Fairy Glowstick

red Zdroj: Lush 5.12.2018 Krása a zdraví

Lush představuje rozjasňovač inspirovaný švédskými pracovníky – Snow Fairy o letošních Vánocích odhaluje své jiskřivé kouzlo: třpytivý veganský rozjasňovač, se kterým budete zářit jako hvězda!

snow fairyDee pracuje v Lush Drottninggatan, nejnovějším obchodě Lush ve Švédsku. Když Maddie, která pracuje pro make-up tým v Anglii, v říjnu obchod navštívila, Dee ji ukázala svůj oblíbený trik – svítící třpyt z mýdla Snow Fairy si dala na lícní kosti, oči a rty. A vypadalo to úžasně!


Maddie se vrátila domů, promluvila s inventorem Jemmem a ten začal ihned pracovat na dokonalém třpytu nového rozjasňovače. 

Make-up tým se na konci listopadu vydal za Dee do švédského obchodu, aby ji osobně představil nový rozjasňovač Snow Fairy, jehož vznik inspirovala.

Glow StickSNOW FAIRY
Glow Stick, 379 Kč/ks
Vegan 

Přičarujte si růžové, lila a modré třpytky kdykoli a kdekoli, jen za pomoci Glow Stick – rozjasňovače zcela bez plastů! Hydratující kokosový a arganový olej jako kouzlem zjemňují pleť, zatímco vosk provoněný vaší oblíbenou cukrátkovou vůní Snow Fairy vás přenese do pohádky.Třpyt bez plastu

Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo (jak jen to je možné), syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou neškodné pro životní prostředí a k jejich produkci není využívána dětská práce. Používáme i další pigmenty s borosilikáty, tenoučké „skleněné vločky“ z různých minerálů, jako vápník a sodík, potažené vrstvou barviva.
Z hlediska životního prostředí jde o přirozeně se vyskytující materiály, stejně jako používaná barviva. 

lush

Pečující ingredience

Extra panenský bio kokosový olej má svůj původ na ostrově Nias v Indonésii. Je lehký a má spoustu blahodárných účinků na pleť. 10 % výdělku z prodeje tohoto oleje putuje od výrobců na financování sociálního vybavení na ostrově. Arganový olej, který posiluje a vyživuje pleť, je odborně sklízen a zpracováván ženským družstvem v Maroku

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush