ijournal.cz

Lucie Vondráčková, tichá voda břehy mele?!

red Zdroj: www.kmagency.webnode.cz 16.7.2017 Celebrity

L. Vondráčková

Lucie žije bez skandálů a ve spokojeném manželství s Tomášem Plekancem v kanadském Montrealu, kde vychovávají své syny Matyáše a Adama a pracují.

Zatímco Tomáš hraje hokej za NHL, Lucie se v prosinci tohoto roku objeví na plátnech amerických a kanadských kin ve filmu The Perfect Kiss, ve kterém hned dostala hlavní roli. Vypadá to podle zábavného a originálního traileru na zajímavou komedii. Vondráčková je první českou herečkou, které se podařilo získat hlavní ženskou roli v americkém filmu. Zúročila tak dlouholeté divadelní a filmové zkušenosti, i skvělé jazykové schopnosti. Vedle Lucie Vondráčkové si ve filmu zahrají kanadští herci Sophie Gendron (Britney), Liliana Komorowska (maminka Tanyai), James Mc Dougall (Tom), Samy Osman (Dr. Steve Press), a další. Scénář napsala a film režírovala talentovaná Tina Adams. 

 L. Vondráčková

                                   Produkce filmu nyní posílá do světa první trailer této vánoční komedie. 

Zajímavostí je, že se Lucie Vondráčková před kamerou hodně líbila. Podle zákulisních zpráv by měla letos na podzim začít natáčet další americky film v hlavni roli. „Má neuvěřitelný komediální talent, nedivím se, že ji tady objevili“ řekl nám jeden z členů filmového štábu.

Lucie ovšem nikdy nezapomíná ani na své české fanoušky. Připravila svůj první velký Zpěvník, který bude obsahovat na 115 písniček z jejího repertoáru, včetně akordů a notových záznamů. Samozřejmostí jsou texty písniček. Zpěvník je doplněn spoustou fotografií a přehledem ocenění, které Lucie získala. Zpěvník Lucie Vondráčková osobně představí v létě na akcích pro fanoušky v Čechách a na Moravě.

První představení Zpěvníku veřejnosti se bude konat 1. srpna od 16 hodin v OC Metropole Zličín, kde se uskuteční velká autogramiáda Lucie Vondráčkové.

 L. Vondráčková

Odkazy:

Trailer filmu The Perfect Kiss – https://youtu.be/Y55Ht-7XEj8

Stránky filmu na facebooku – https://m.facebook.com/theperfectkissfilm/

Foto z natáčení –
http://www.uschovna.cz/zasilka/MPNN4TAITDWIRZLS-K7A/

Stránky Lucie Vondráčkové – http://fanklub.lucievondrackova.cz/

Facebook – https://www.facebook.com/LucieVondrackovaOfficial/

https://www.facebook.com/lucievondrackovafanklub

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.kmagency.webnode.cz