ijournal.cz

LUCIE BÍLÁ slaví! Pro obrovský zájem přidala další koncert FIFTY FIFTY v Bratislavě!

red Zdroj: FIFTY FIFTY, foto: Lukáš Fronk 9.3.2016 Celebrity, Hudba

Dvousetčlenný tým lidí, 17 TV kamer, špičkoví hudebníci, tanečníci a další hosté!

LB FiftyFifty XX

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ oslaví letos v dubnu své životní jubileum. A i když se věk u dam většinou neříká, osmnáctinásobná Zlatá slavice nemá problém všem sdělit, že jí bude padesát a začíná tak s radostí druhou polovinu svého života. Zkrátka teď to bude FIFTY FIFTY!

Přesně tak se jmenuje velká show, která se 9. dubna hned při dvou koncertech a následně 10. dubna při dalším, rozjede na bratislavském zimním stadionu Ondreje Nepelu. Zpěvačka i její tým diváků slibují skutečně mimořádný a nevídaný zážitek!

LB Fifty 9

„Moje Černobílé turné bylo oproti tomu vlastně jen takovou „dětskou besídkou“, nebo možná malou generálkou toho, co mě teď čeká.  Nikdy jsem nic takového neviděla a dokonce neznám ani nikoho, kdo o tom slyšel,“ říká s úsměvem Lucie Bílá, která právě v těchto dnech společně s týmem, tanečníky, hudebníky a režisérem a autorem celého projektu Jeffo Minaříkem v Bratislavě zkouší.

„Bude tam obrovská scéna, stovky světel, různá lana, budu se dokonce vznášet ve vzduchu, bude tam naprosto úžasná projekce. Pod pódiem pak bude vlastně takové malé město – výtahy, různá propadliště a další vychytávky. Prostě něco „wau“. Několik dní po sobě jsem teď zkoušela deset dvanáct hodin v kuse a musím říct, že jsem opravdu nebyla unavená. Naopak mě to nabíjelo neskutečnou energií a pořád jsem se usmívala, což asi někteří nechápali, ale já jsem byla šťastná,“ komentuje monumentálnost a mimořádnost celé narozeninové show a příprav zpěvačka, která už českým i slovenským divákům v minulosti dokázala, že umí udělat velkolepou podívanou a dostat diváky do varu.
LB Fifty 1

Lucie Bílá nebude na pódiu v rámci koncertů FIFTY FIFTY sama. Bude mít své hosty. Chybět samozřejmě nebude skladatel a klavírista Petr Malásek se svou kapelou, skupina Arakain, s níž vloni absolvovala celé turné, světlomalíř Alex Dowis či taneční formace The Pastels a Ladylicious kteří se představili Lucčiným fanouškům už při jejích Černobílých tour. Hostem bude i tanečník slovenského původu, který se proslavil tancem na dámských podpatcích a prošel také Česko Slovensko má talent – Filip Jankovič. Dalším hostem bude Martin Šrámek, skladatel a producent jejího nového CD s názvem HANA, které vyjde začátkem dubna právě u příležitosti zpěvaččina jubilea. Zpěvačku bude během koncertů doprovázet také symfonický orchestr.

Koncert bude snímaný neuvěřitelnými 17 televizními kamerami. Následně z celé show vznikne velmi zajímavý dokument.

Choreografickou stránku celé velkolepé podívané má na starosti přední tanečník a choreograf, který s Bílou spolupracoval už na jejích Černobílých tour Miňo Kereš.  Ten vyzdvihl ojedinělost toho, co se v rámci FIFTY FIFTY na pódiu objeví.

„Ta show bude také o super tanečnících, ale i akrobatech, o moderních cirkusantech.       O lidech, kteří se trochu vymykají tomuto lokálnímu standardu, jsou úspěšní a jsou nejlepší v rámci show po celém světě. Na tom pódiu bude okolo Lucky dreamteam,“ prozradil Kereš.

LB Fifty 2

Protože byly původně plánované dva koncerty na 9. dubna velmi rychle beznadějně vyprodané, rozhodla se Lucie Bílá, že pro své příznivce, kteří s ní chtějí oslavit její narozeniny, o den později udělá ještě další, stejný. Aby viděli show, na kterou rozhodně nikdy nezapomenou. Co se repertoáru týče, půjde o průřez jejích největších hitů a kromě nich přidá i něco z nové desky HANA, a zazní například i písnička z filmu Lída Baárová, kterou letos také natočila.

„Bude to asi největší show, kterou jsem kdy dělal. Nejmodernější technologie, světla, obrovské množství účinkujících, kostýmů a různá překvapení. Když si divák bude myslet, že už je konec, tak začne teprve jen druhá polovina. Bude to něco, co už nikdo nikdy nikde neuvidí“ prozradil režisér, producent a autor show Jeffo Minařík.

Byla bych moc ráda, kdyby se na Bratislavský koncert Fifty Fifty přišli podívat i Češi, protože se jedná o něco, co bude opravdu neuvěřitelné a velkolepé a stojí za to právě tohle vidět! Já sama se těším opravdu jako malá holka a věřte, že nebudete zklamaní, že budete nadšení. Budou tam neuvěřitelné a nápadité věci,“ slibuje Lucie.

LB Fifty 6

A protože by Slavice nikdy nedělala nic jen tak, a nebyla by to ona, aby nemyslela nejen za zábavu a podívanou, ale i na dobré a potřebné věci, tak kromě zkoušení a natáčení desky, která je už dokončena, se v posledních týdnech věnuje další činnosti.

„Sama ručně z korálků vyrábím menší nebo větší růžence různých barev. Ty se budou na mých slovenských koncertech prodávat a výtěžek z nich půjde na opravy kostela v Podunajských Biskupicích, ke kterému mám osobní vztah, a kde jsem také zpívala,“ prozradila Lucie Bílá.

V této činnosti bude pokračovat a i v rámci dalších koncertů chce pomocí růženců pomáhat různým kostelům a kaplím nejen na Slovensku, ale i v Česku.

LB FiftyFifty XX

VSTUPENKY na bratislavskou show FIFTY FIFTY si zájemci mohou pořídit zde:
https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=60172

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FIFTY FIFTY, foto: Lukáš Fronk