ijournal.cz

Letošní setkání obchodníků a nákupčích opět přilákalo návštěvníky z celého světa

red Zdroj: FastDay 18.10.2023 Hi-tech a bydlení
Významným okamžikem v kalendáři spotřební elektroniky a technologií je bezesporu každoroční FASTDAY. Tento největší veletrh spotřební elektroniky v České republice se konal ve středu 4. a ve čtvrtek 5. října v největších prostorách pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 Fast Day

Stejně jako v roce 2022 se i letos při této tradiční výstavě sešlo téměř dva tisíce hostů z B2B segmentu, a to nejen z České republiky, ale i z mnoha koutů Evropy a zemí MEA regionu. Tento nárůst zájmu potvrzuje význam a přitažlivost kontraktační výstavy FASTDAY, která se každým rokem rozrůstá a přitahuje odbornou veřejnost ze všech světových směrů.

Na ploše 5 000 m2 se představilo na sedmdesát značek spotřební elektroniky, nářadí, telekomunikační, kancelářské a zahradní techniky. Společnosti a značky, jako Sencor, Philco, Fieldmann, Yenkee, Buxton, Lamart, SodaStream, LG, Samsung, Hisense, Panasonic, Beko, Philips, Electrolux, Whirlpool, Gorenje, Mora, DeLonghi, Kenwood, Braun, Indesit, Midea, Haier, Candy a mnoho dalších, se prezentovaly svými inovativními produkty, které jsou připraveny stát se hity a pevnou součástí prodeje v nadcházejícím vánočním období a čelit výzvám roku 2024.

Sencor

FASTDAY má v posledních letech po postcovidové době rostoucí význam nejen pro český trh, ale i pro celou evropskou a středovýchodní oblast. Jednoznačně a neodmyslitelně se stává centrem, které podněcuje inovace a umožňuje společnostem a značkám představovat své pokrokové produkty. Každým rokem přináší svěží pohledy na budoucnost spotřební elektroniky a definuje trendy, které ovlivní způsob, jakým budeme využívat moderní technologie.

Tento vývoj směrem k moderním technologiím mění způsob, jakým žijeme a obchodujeme. Rychlý pokrok v oblasti umělé inteligence, internetu, automatizace a dalších technologických odvětví otevírá nové možnosti pro efektivní podnikání a komunikaci. Moderní technologie jsou v současnosti neodmyslitelnou součástí našich životů a FASTDAY hraje klíčovou roli v tom, jak tyto technologie propojujeme se spotřebiteli. To vede k rychlejšímu začlenění inovací do domácností napříč více než 55 trhy a zeměmi, kde FAST Group operuje.

Buxton

Veletrh umožňuje vystavovatelům nejen představit své aktuální produkty, ale také zkoumat potřeby a preference všech našich zákazníků ze segmentu B2B, pro který je tato kontraktační výstava primárně určena. Analyzování těchto potřeb je pak klíčem k obchodnímu úspěchu a usnadnění obchodních procesů v nadcházející prodejní sezóně.

Tímto způsobem se FASTDAY stává pevnou obchodní součástí, která spojuje technologické inovace s každodenním životem. 

PRODUKTOVÉ TIPY Z FASTDAY 2023


FASTDAY 2023 již tradičně představil největší novinky na trhu spotřební elektroniky. Mezi inovativními produkty, které aspirují na to, stát se hitem nadcházející vánoční sezóny i roku 2024, byly například:

 

THE-BARISTA-TOUCH-IMPRESSTHE BARISTA TOUCH IMPRESS™: ESPRESSO S INTUICÍ ZKUŠENÉHO BARISTY

Pákový kávovar Sage THE BARISTA TOUCH Impress™ s dotykovým displejem představuje perfektní alternativu k plnoautomatickým kávovarům. Nechybí mu sice integrovaný mlýnek na kávu, páka ani tryska na mléko, ale jejich použití je natolik jednoduché a intuitivní, že se úlohy baristy zhostíte doslova na první pokus. Přehledný dotykový displej vás krok za krokem bezpečně naviguje k vašemu dokonalému šálku kávy. Stačí vybrat z osmi předvoleb ten pravý. 

Doporučená MOC je 31 999 Kč, www.sagecz.cz

 

TERRA-BLACK_MACHINENOVÁ LIMITOVANÁ EDICE SODASTREAM: OBJEVTE SVÉ PERLIVÉ OSVĚŽENÍ S TONIKEM!

Máte rádi nezaměnitelnou hořkou chuť toniku? O důvod víc, proč si domů pořídit SodaStream! Letošní vánoční limitované edici nejoblíbenější značky výrobníků domácí perlivé vody totiž dominuje právě tento favorit mezi příchutěmi. Kromě něj přidal SodaStream do balení „limitované edice“ i opakovaně použitelnou lahev s originálním designem. Vybírat můžete mezi megapacky se dvěma modely přístrojů – ART v černé barvě, nebo TERRA v černé a bílé barvě.

Doporučená MOC je 2 890 Kč za megapack ART s výrobníkem v černé barvě, za megapack

SVC-7315TITERRA v bílé i černé barvě pak 2 190 Kč, www.sodastream.cz.

SENCOR TYČOVÝ VYSAVAČ 2 v 1

Novinkou v sortimentu značky je akumulátorový tyčový vysavač SENCOR SVC 7315TI. Díky své lehké konstrukci je ideální na každodenní úklid. Odnímatelná ruční jednotka je vybavena praktickým příslušenstvím, které si poradí s prachem, čalouněním i drobky na stole. Cyklónový filtrační systém HEPA zachytí i ty nejjemnější částečky prachu, které pak snadno vysypete jedním pohybem. Model má výkonný motor (150 W), účinnou vyměnitelnou baterii (2 200 mAh) a v provozu vydrží 30 minut na jedno nabití.

Doporučená MOC je 2 999 Kč, www.sencor.cz.

 


SENCOR METEOSTANICE S BEZDRÁTOVÝM SNÍMAČEM

Vnitřní ani venkovní teplota či vlhkost vás s meteorologickou stanicí SENCOR SWS 4100 už nepřekvapí. Díky rozpoznání tlaku a teplotních výkyvů dokáže tento model předpovídat počasí i na následujících 24 hodin. Třeba je k tomu jen bezdrátový venkovní senzor (součást balení), který lze upevnit ve volném prostoru až do vzdálenosti 80 m. Meteostanice je dostupná v bílé i černé barvě a její plnobarevný displej je přehledný a skvěle čitelný.

Doporučená MOC je 599 Kč. www.sencor.cz.

SWS-4100-WH

 


SENCOR AUDIONOVINKA LETOŠNÍHO PODZIMU: SIRIUS 2

Značka navazuje na velmi úspěšnou řadu reproduktorů SIRIUS a na trh uvádí sérii SIRIUS 2. Reproduktory budou k dispozici ve verzi mini, normal a maxi, které je možné navzájem propojit pomocí TWS. Ovládání reproduktorů je intuitivní a přehledné. Vybaveny jsou LED osvětlením a stupněm krytí IPX7, které zaručí jejich voděodolnost a možnost širokého využití po celý rok venku i v interiéru. Modely SIRIUS 2 budou k dispozici ve 4 pastelových barvách.

Dostupnost od listopadu 2023, www.sencor.cz.

SIRIUS-2

SEP-550BT-GRNOVÁ SENCOR BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA

Barevná stylová bezdrátová TWS sluchátka SENCOR SEP 550BT nabízejí skvělý zvuk. Díky ergonomickému tvaru drží skvěle v uších, a dají se proto používat i při sportu, například při běhu. Bluetooth 5.3 technologie umožňuje bezproblémový přenos přehrávaného obsahu na vzdálenost 10 metrů. S dotykovým ovládáním, výdrží 5 hodin poslechu a dobou nabíjení 1,5 hodiny jsou jasnou volbou. Svým neotřelým vzhledem a balením, které připomíná gramofon, zaujmou především milovníky méně tradičních řešení.

Doporučená MOC je 599 Kč, www.sencor.cz.

 

BTW-3800-KAŽDODENNÍ POSLECH SE SLUCHÁTKY BUXTON

Sluchátka Buxton BTW 3800 splňují nejvyšší standardy kvality i pohodlí a jsou ideálním parťákem pro každodenní poslech. Kromě voděodolného provedení se stupněm krytí IPX6 nabízejí úctyhodnou dobu přehrávání až 20 hodin při 80% hlasitosti. Jejich ovládání je intuitivní, ať už při něm využijete tlačítko na sluchátku, nebo hlasový pokyn Siri či Google asistentovi.

Doporučená MOC je 499 Kč, www.buxton.cz.

 

BBS-9900-BUXTON: VÝJIMEČNÁ PÁRTY DÍKY VÝJIMEČNÉ HUDBĚ

Reproduktor, který nabije i telefon? Není problém. Bluetooth reproduktor BBS 9900 Blackfield nabízí dobu přehrávání až 8 hodin a zároveň zvládne ještě nabít telefon. Nechybí mu integrovaný mikrofon, AUX výstup a USB port. Díky voděodolnému provedení IPX7 se nemusíte bát nepřízně počasí.

Doporučená MOC je 2 599 Kč, www.buxton.cz.

 

 VIDEO NOVINKA LETOŠNÍHO PODZIMU: UHD TV SENCOR SLE US850TCSB

Moderní TV s UHD obrazovkou, pozorovacím úhlem 178° a rozlišením 3 840 x 2 160 pixelů přináší kvalitní filmovou zábavu přímo k vám domů. Má kovové tělo, centrální stojan zajištující jeho stabilitu a vestavěné reproduktory s Dolby Digital Plus, které nabízejí velmi příjemný a zároveň plný zvuk. Nový SMART UHD televizor Sencor SLE US850TCSB bude k dispozici v úhlopříčkách 43″–65″.

Dostupnost v průběhu října 2023, www.sencor.cz.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FastDay