ijournal.cz

Léto v Creative World a nezapomenutelné narozeninové oslavy

red Zdroj: Creative World 16.7.2015 Pro děti
Narozeninové party na míru každému malému oslavenci. Možnost přijít na příměstský tábor třeba jen na jeden den a užít si vše, co nabízí areál Creative World.

Creative World

Léto si v Creative World můžete užívat každý den, protože aktivity jsou tu do každého počasí. Ať už prší, nebo jsou parna, pohodu si můžete dopřát v prostorné relax hale nebo na zahradě, zatím co si děti budou vyrábět dárky, dekorace, dovádět po areálu, procházet Stezku národního bohatství, cachtat se ve vodních korytech, mladé slečny si hrát na princezny nebo si zdobit dobroty v perníkové chaloupce.

tvorba v cw

Na prázdniny v Praze?

Třeba jen na jeden den nebo na celý týden můžete vzít své děti do Creative World. Žádná svazující pravidla, prostě tak, jak se vám hodí, jak vaše děti chtějí;) Příměstský tábor lze využít od pondělí do pátku, a to včetně kvalitní stravy a pitného režimu. Pokud počasí dovolí, většina aktivit se odehrává venku, děti tvoří a poznávají, program je pestrý a postavený tak, aby se nenudily ani nejmenší návštěvníci. Tábor je určen pro děti od 4 let s tím, že ideální věk je od 4 do 12 let. V případě potřeby upravit stravu na dietní, bezlepkovou či jakékoli jiné přání lze vše dojednat s naším kuchařem.

narozeninová party

Pečení koláčů, výroba lapačů snů, techniky malování na obličej, honba za pokladem, červenec plný jahod, srpen dožínková stezka, výroba dárečků pro maminky, výroba prázdninové masky, Stezka národního bohatství a spousta dalších aktivit s našimi animátory.

Nejkrásnější narozeniny v Creative World

Máte doma oslavence a chcete pro něho ty nejkrásnější narozeniny? Dopřejte mu oslavu, na kterou nezapomene! Dorty podle pohádek, které vaše děti milují, animátoři, kteří si s dětmi hrají, soutěží a tvoří, styl party podle toho, co mají vaše děti rády. Pirátská party, Frozen, Šípková Růženka nebo dýchánek u kněžny Hortenzie, jak jen si budete přát. Pro holčičky jsou k dispozici krásné princeznovské šaty od Disneyho nebo šité na míru pro Creative World, kluci i holky můžou řádit po celém areálu a dovádět, jak jen libo, soutěžit, nebo třeba hrát deskové hry různé náročnosti, když už je zrovna nebaví běhat venku. Lovení pokladů, poznávání a samozřejmě dobroty tak, jak je máte rádi.

dort

Jídlo je v areálu od českých farmářů, každý týden se vaří obědové menu, stále jsou v nabídce vynikající ryby z rybářství Kolář, na oslavy vám připraví na míru přesně to, co si budete přát. Sendviče, obložené mísy, zákusky, teplou i studenou kuchyni. Pro tatínky točí pivo Bakalář, maminky si mohou vychutnat víno od Kolářů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Creative World