ijournal.cz

Léto se SodaStream má chuť prosluněné Itálie

red Zdroj: Sodastream 25.5.2018 Gastronomie

SodastreamVíte, jak chutná západ slunce v Benátkách? Má barvu červánků, lehce hořkou chuť pomerančů a vůni, která ve vás okamžitě navodí pocit dokonalé pohody. Přesně jako drink, který má svůj původ právě v tomto nezapomenutelném městě. Jmenuje se SodaStream Italian Spritz a stejně skvěle si ho vychutnáte i na vašem balkoně, na zahradě, u vody, případně během horkých dní v kanceláři, kdy už budete netrpělivě počítat dny do letní dovolené. Nebo na ni už jen nostalgicky vzpomínat.

Italian Spritz_imageSodaStream Italian Spritz je italskou verzí tradičního vinného střiku bez alkoholu, jehož receptura sice pochází z Benátek, ale jeho verzí existuje asi tolik, kolik je v Itálii receptů na pizzu. Nepsaným pravidlem je jen typická červená barva, kombinace Prosseco, perlivé vody a vybraného likéru s ovocnou, lehce hořkou chutí.

Oblíbený nápoj si nyní připravíte i v pohodlí domova, protože značka SodaStream přichází na český trh s limitovanou edicí startovacích balíčků na italský střik jako dárek, díky kterému doma vykouzlíte ikonický letní drink jen s použitím čerstvé vody z kohoutku. Tu stačí dobře vychladit, naperlit pomocí výrobníku SodaStream, smíchat a servírovat. Ať už s kouskem ledu, plátkem pomeranče, případně trochou šumivého vína ve verzi pro dospělé.Recept na oblíbený italský vinný střik v úpravě podle značky SodaStream:

1 lahev čerstvé perlivé vody připravené ve výrobníku SodaStream

1 plné víčko lahve s příchutí SodaStream Italian Spritz

Na jednu skleničku SodaStream 330ml:

1dcl připraveného SodaStream Italian Spritz drinku

1dcl Prosecco

Led a plátek pomeranče

Z jednoho balení připravíte až 12 plných lahví SodaStream. Pospíchejte s nákupem, brzy nebudou!

Doporučená maloobchodní cena příchutě SodaStream Italian Spritz v dárkovém balení s dvěma originálními skleničkami je 399 Kč. 

TIP SodaStream: V případě, že bublinky si domů italský vinný střikstále táhnete v plastových lahvích ze supermarketu, je nejlepší čas na změnu. K vybraným modelů SodaStream, které kromě výrobníku obsahují v balení lahev k opakovanému použití a bombičku s potravinářským CO2 na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody získáte ZDARMA dárkový set s unikátní příchutí SodaStream Italian Spritz a dvě originální skleničky, ve kterých se tento letní drink v barvě zapadajícího slunce bude krásně vyjímat.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sodastream