ijournal.cz

Léto je tady a s ním po osmé BAZAR BAR

red Zdroj: Bazar Bar 21.6.2015 Aktuality a pozvánky

LÉTO je tady a s ním po osmé BAZAR BAR, podruhé v Era světě, poprvé však v letním vydání!

Čeká na vás jako vždy prodej oblečení, šperků, doplňků, obuvi, kosmetiky, tašek a mnohého dalšího. Mezi nákupy se můžete usadit v kavárně Era světa, kde na vás bude čekat speciální menu pro Bazar Bar!  

V rámci doprovodného programu se můžete nechat nalíčit od profesionálů, využít kadeřnických služeb, projet se centrem Prahy na krásných kolech nebo třeba posílit své zdraví díky vitamínovým koktejlům!

Bazar_Bar


Bazar Bar je akcí, která má za cíl nabídnout lidem příjemné prostředí, kam mohou poslední červnovou sobotu vyrazit, a za velmi nízké ceny obnovit svůj šatník o nové, nenošené či nošené kousky oblečení, doplňky, obuv, šperky a mnohé další.

Snažíme se umožnit návštěvníkům několikrát do roka obnovit svůj šatník za ceny, které nezabolí.


Čím jsme ale odlišní? Chceme, aby si lidé nakoupili a zároveň se dobře bavili. Možnost nakupovat s kávou v ruce, zakousnout u toho něco dobrého, odskočit si do chill out zóny nebo si užít program, který akci doprovází. To nabízí Bazar Bar!

Myslíme ale také na ty, kteří se chtějí různých módních kousků zbavit. Nabízíme přívětivé podmínky, za kterých se lze účastnit i jako prodejce. Prodávat mohou ale i ti, kteří mají zájem nabídnout výrobky vlastní tvorby.

A zlaté pravidlo Bazar Baru – čím více budou návštěvníci nakupovat, tím větší šanci mají na získání hodnotných cen z připravované TOMBOLY od partnerů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bazar Bar