ijournal.cz

Léto 2014 v Pandoře ve znamení osudu každého z nás

red Zdroj: Pandora 21.7.2014 Móda, obuv, doplňky

ESSENCE KOLEKCE OD PANDORY NABÍZÍ NOVÉ PŘÍVĚSKY S MOTIVY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU A STŘÍBRNÝ NÁRAMEK.

Toto léto je ve znamení nových možností, jak vyjádřit své pravé já. Ke kolekci osobních a dekorativních přívěsků vyjadřujících vnitřní hodnoty a osobní vyznání PANDORA přidává 12 nových přívěsků z ESSENCE COLLECTION, z nichž každý představuje jedno znamení zvěrokruhu. S aktuální kolekcí přichází na trh také nový náramek vyrobený z jemných kuliček ze sterlingového stříbra, který krásu těchto nových osobních přívěsků dokonale podtrhuje.

Pandora 2 (1)

Astrologie je věda, která je již po staletí spojována s hlubokým pochopením lidské povahy a která odhaluje pravou podstatu vaší bytosti. Nebeské konstelace – tedy postavení planet v okamžiku vašeho zrození – to je klíč k vašemu osudu.

Pandora 2 (2)

Dvanáct přívěsků znázorňujících znamení zvěrokruhu je vyrobeno v souladu s nejvyššími standardy z leštěného sterlingového stříbra. Ručně dokončované přívěsky osázené zářivými zirkony odrážejí fascinující krásu noční oblohy. Přední strana každého přívěsku je zdobena odpovídajícím znamením zvěrokruhu.

PANDORA_ESSENCE

Nové přívěsky z ESSENCE COLLECTION vás spojují s jedinečnými osobními vlastnostmi podle vašeho znamení a nabízejí nový, vzrušující způsob, jak vyjádřit vlastní hodnoty.

Vyjádřete své pravé já a svůj jedinečný potenciál!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora