Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 24.Červen 2018
ijournal.cz

Letní soutěž: vyhrajte Wellaton NOVOU barvu na vlasy 2 v 1

red Zdroj: Wellaton 5.8.2015 Soutěže

S NOVOU barvou na vlasy Wellaton 2 v 1 budou vaše vlasy vypadat jako čerstvě obarvené mnohem déle.

Každá žena miluje zářivé, čerstvě obarvené vlasy, jenže ty mohou rychle vyblednout. Aby se tomu předešlo a barva zůstala déle jako nová, vyvinul Wellaton NOVOU barvu na vlasy 2 v 1 – novinka v domácím barvení vlasů a revolučním způsobem oživuje pigment v půlce cyklu barvení.


Wellaton_2v1_179,90Kč

NOVÁ barva na vlasy Wellaton 2 v 1

V prvním kroku aplikujte barvu Wellaton jako obvykle. Efektivní barvicí receptura pronikne do vašich vlasů a dodá jim zářivou a intenzivní barvu. Hned po barvení použijte vyživující kúru pro lesk, která ochrání jejich povrch, takže se barevné pigmenty nebudou vymývat tak rychle. Barva ovšem postupem času může začít blednout a vnější vlivy jako ultrafialové záření rovněž dokážou pigmenty rozložit a změnit barvu vašich vlasů.

Wellaton proto přišel s jednoduchým druhým krokem při barvení vlasů – sérum na osvěžení barvy mezi dvěma barveními, které oživí barevné pigmenty ve vlasech dva týdny po první aplikaci, kdy začíná barva nejčastěji blednout.

Známý kadeřník Tibor Němec říká: „Není nad právě obarvené vlasy, jenže barva i lesk se mohou rychle vytratit, potom má člověk na vybranou: nechat si je znovu obarvit nebo mít vlasy, které mají do dokonalosti daleko.“

Unikátní sérum na osvěžení barvy mezi dvěma barveními značky Wellaton stačí jednoduše nanést na deset minut – není třeba žádný dodávat peroxid ani jiné pomocné látky. Vetřete si jej přímo do vlasů, kde jeho barvicí pigmenty načas osvěží původní barviva.

Tibor Němec doporučuje použití sérum na osvěžení barvy, díky němuž si uchováte svou barvu vlasů, která je nezbytnou součástí vašeho vzhledu: „Všichni jsme už narazili na ženy, které mají skvělé vlasy a jsou si toho dobře vědomy! Mají sebejistý krok a svými vlasy vesele pohazují. Nová barva na vlasy Wellaton 2 v 1 vám prodlouží vzhled právě obarvených vlasů, aniž byste si je musela znovu barvit.“

Uvedení nové barvy na vlasy Wellaton 2 v 1 je počátkem nové éry v domácím barvení, se kterým budou vaše vlasy dlouho vypadat, jako byste si je právě obarvila.

Barva na vlasy Wellaton 2 v 1 je dostupná ve 20 odstínech a doporučená cena je 179,90 Kč.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje inovační technologie, díky které vlasy i po 2 týdnech vypadají jako čerstvě obarvené?

Wellaton_tropická_červená_179,90Kč Wellaton_přírodní_středně_hnědá_179,90Kč

a) sérum na osvěžení barvy 

b) barevný reaktivátor

c) sérum na reaktivaci barvy


Soutěžící, kteří do 14 .8. 2015 (včetně) pošlou správnou odpověď na redakce @ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž - WELLATON a budou vylosováni, dostanou balíček s barvou na vlasy. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat. Nápovědu hledejte v textu.


Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Wellaton