ijournal.cz

Letní novinky od EMCO

red Zdroj: Emco 23.8.2015 Gastronomie

Brusinkové pokušení v podobě nových Ovesných polomáčených sušenek //  

Společnost Emco, přední český výrobce cereálních výrobků, rozšiřuje řadu Ovesných pomáčených sušenek o novou příchuť  – Brusinkové v jogurtové polevě.

­

Kombinací ovesných vloček s příjemně podmanivou chutí brusinek vznikly Ovesné sušenky,  které se následně ponořily do jogurtové polevy. Výsledkem je svěží a lahodná chuť, na kterou se budete vždycky těšit. 

Bez názvu-1

Hlavním benefitem Polomáčenýchsušenek s brusinkami je 33% podíl ovesných vloček. Jejich vysoký obsah dodá tělu vitamíny, minerální látky a betaglukany, které prokazatelně snižují hladinu cholesterolu v krvi. Brusinky jsou známé svým blahodárným účinkem pro naše tělo, protože obsahují spoustu přírodních antioxidantů, hlavně vitamínů A, E a C.   

Polomáčené sušenky se skvěle hodí jako malé pohoštění pro přátele, dětem do školy nebo jen tak ke svačině, když máte chuť si zdravě zamlsat.

V obchodech jsou k dostání v 60 g balení za doporučenou maloobchodní cenu 15,90 Kč.

Čokoládová trikolora zdobí nové Mysli na zdraví

Společnost Emco, přední český výrobce cereálních výrobků, uvádí na trh další novinku, křupavé Mysli na zdraví – Čokoládové trio.

Mysli_na_zdravi_CokotrioČokoláda je bezesporu nejpopulárnější příchutí na světě. Nejenom, že je hříšně dobrá, ale také zdravá. V kombinaci s ovesnými vločkami se její příznivý vliv na tělo ještě násobí. Nové Čokoládové trio obsahuje v křupavých hrudkách 49 % ovesných vloček a kousky hořké čokolády. Nejdůležitější ingrediencí jsou unikátní čokoládové plátky obsahující mléčnou, bílou i hořkou čokoládu. V každém soustu si tak vychutnáte spojení těchto tří báječných chutí.

Začít ráno zdravou snídaní není vůbec složité. Čokoládové trio je výborné zalité mlékem nebo v kombinaci s jogurtem. Svému tělu dodáte ovesnou vlákninu betaglukan, která prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi, a výborně se naladíte do nového dne.

Čokoládové trio neobsahuje žádné konzervanty ani umělá barviva. Stejně jako u všech ostatních druhů křupavého Mysli na zdraví je i v tomto případě použit pouze řepkový olej.

V obchodech se prodává 750g  balení za doporučenou maloobchodní cenu 81,90 Kč. 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Emco