ijournal.cz

Letní dovolená v Piešťanech: 3 + 1 noc zdarma i WineDay!

red Zdroj: Ensana Health Spa Hotels 11.7.2023 Rady, tipy, názory

Mnoho z vás už jistě slyšelo o věhlasných slovenských lázních Piešťany, které jsou známé pro kvalitní služby a přírodní zdroje pomáhající zejména pohybovému aparátu. V letním období si všichni rádi užíváme zasloužený odpočinek a v nádherné atmosféře lázeňského města Piešťany si prázdniny opravdu užijete. Hotely společnosti Ensana, leader v lázeňství v ČR i na Slovensku, přináší neodolatelnou letní nabídku – pokud si do 16. července zarezervujete 3 noci, získáte 1 noc navíc zdarma. Pobyt je pak nutné využít v období od července do září.

dovolená v Piešťanech

Na výběr máte z několika skvělých hotelů, u nichž platí, že každý z nich má své kouzlo a výhody. Pro ty, kteří vyhledávají luxus a wellness, je ideální volbou Thermia Palace, což je pětihvězdičkový hotel v art nouveau stylu. Pro rodiny s dětmi je zas skvělý tříhvězdičkový hotel Splendid, který poskytuje vyžití pro celou rodinu – bazény, písečná pláž, nafukovačí hrad, plážový volejbal, celodenní animace a mnoho dalšího. Dále je v nabídce čtyřhvězdičkový hotel Esplanade, který vám poskytne exkluzivitu, saunový svět, vnitřní i venkovní bazén a skvělou atmosféru, a je skvělý pro dospělé.

V případě, že byste se rozhodli pro pobyt ve Smrdácích, což jsou taktéž slovenské lázně soustředící se na kožní problémy, určitě byste měli navštívit hotel Vietoris, ve kterém naleznete moderní pokoje a příjemné zázemí.

Piešťany

WineDay pro milovníky vína!

Na léto si pro vás však Piešťany připravili ještě další skvělou akci a tou je WineDay! Ten se bude konat 22. července od 16:00 v hotelu Esplanade v sále Palace Ballroom a naskytne vám jedinečnou příležitost ochutnat více než 200 druhů vína (jak slovenských, tak mezinárodních). Pro návštěvníky, co si rádi dají dobré víno, je dobrou zprávou, že si lze zarezervovat exkluzivní pobyt přímo v hotelu Esplanade spolu se vstupenkami na WineDay.

Celý večer bude doprovázen pohodovou atmosférou, skvělým občerstvením, BBQ i živou hudbou. Při nákupu vstupenky v předprodeji navíc získáte 15 žetonů na víno i vinnou sklenici. Další žetony jsou pak k dokoupení přímo na místě.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost a rezervujte si svůj pobyt. Užijte si letní slevy, relaxujte v lázeňském městě Piešťany a zároveň se připojte k WineDay a ochutnejte široký výběr skvělých vín. Přijeďte se odreagovat a užít si nezapomenutelný čas v Piešťanech!

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ensana Health Spa Hotels