ijournal.cz

Letní akce dárkových karet v Atriu Flora

red Zdroj: Atrium Flora 25.7.2019 Koktejl

Atrium Flora připravilo od 22. července do 2. srpna 2019 speciální událost nazvanou Bee Generous, která kromě nadělování spousty dárků pro zákazníky také ukazuje na důležitost včel v přírodě. Atrium Flora tuto problematiku dlouhodobě sleduje a na střeše obchodního centra chová vlastní včely.

vizual-soutez

Každé pondělí, středu a pátek v tomto období proběhne speciální promoakce představující přístup Atria Flora k problematice včel. Pokud nakoupíte v daný den v obchodním centru zboží nad 500 Kč včetně a odchytíte od 12 do 18 hodin hostesky oblečené za včelky, získáte jeden ze skvělých dárků!

Zúčastněte se akce Bee Generous, která proběhne v Atriu Flora v pondělky, středy a pátky od 22. července do 2. srpna 2019. Po obchodním centru budou od 12 do 18 hodin chodit dvě hostesky, které jednoduše poznáte díky jejich včelímu oblečku. Po předložení účtenky s částkou nad 500 Kč z jakéhokoliv obchodu v Atriu Flora si budete moci vylosovat jeden ze tří barevných výherních žetonů. Každý z žetonů značí jinou výhru – získáte buď kartu obchodního centra přednabitou na 300 Kč, dárek od některého z partnerů akce z Atria Flora, či med z produkce včel Atria Flora. „Obchodní centrum Atrium Flora má šest vlastních včelích úlů na střeše, protože chce podpořit jejich chov a zároveň šířit povědomí o důležitosti včel pro přírodu,“ říká Lukáš Doleček, marketingový manažer Atria Flora. Dohromady v celé akci nadělí Atrium Flora 330 dárků, tak neváhejte a zapojte se i vy.

V obchodním centru si však můžete pořídit také dárkovou kartu v hodnotě od 300 Kč do 4000 Kč, a potěšit tak někoho ze svých blízkých. Bližší informace o dárkové kartě najdete na stránkách www.atrium-flora.cz. Zapojit se můžete i do programu výhod, díky němuž každé tři měsíce obdržíte další speciální nabídku, kterou v obchodním centru můžete využívat.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora