ijournal.cz

Lednová večerní párty plná nové vůně od Yves Saint Laurent

Na párty k představení nového parfému značky Yves Saint Laurent s názvem Black Opium, který překvapí ovocno -květinovou vůní s trochou kávového aroma, doplněné o vanilku, pačuli a cedr v krásném, stylově černém flakonu, dorazila spousta známých tváří, které vídáme na obdobných akcích často.

Black Opium

Klára JandováK našemu potěšení si však přišly vyzkoušet na vlastní kůži parfém i dámy, které velkou společnost zrovna nevyhledávají. Po delší době jsme se mohli opět přesvědčit, že herečka Klára Jandová snad vůbec nestárne a ve svých 35 letech bez plastických zákroků a přidaných vlasů, jak prozradila, vypadá úžasně.

Michaela MauerováStejně stará Michaela Mauerová po rozchodu
s otcem svých dvojčat je na jejich výchovu sama. Také si ale našla chvíli, aby přišla do Fashion clubu v Kotvě pozdravit pár svých přátel a zhodnotit, jestli ji parfém bude stejně vonět, tak jak si ho pamatovala z dětství.
A nezklamal … Usměvavá herečka nyní prý vděčí za svou pozitivní náladu, která z ní opět vyzařuje, józe a hlavně svým dětem, které v těchto dnech oslavily šesté narozeniny.Modelka Dominika Kadlčková převážně žije a pracuje v zahraničí. Proto byla nejen pro nás dalším večerním překvapením. Před nedávnou dobou se potýkala se zdravotními problémy, které ji tak nějak životem neustále provázejí. Tentokrát trable se zuby ji trochu přibrzdily v modelingovém tempu. Na párty už se cítila jak říká v pohodě, i když svůj outfit měla doplněný zase o obvaz na ruce. Na všech fotografiích ho profesionálně utajila. Lehčí úraz v zápěstí si totiž nešťastně přivodila na jedné soukromé akci, ale podle Dominiky to není nic vážného. „Do odjezdu za dalšími pracovními příležitostmi, například v Japonsku, budu úplně fit“, dodala.

Dominika Kadlčková

Podmanivá vůně parfému Black Opium je tou pravou volbou pro plesovou sezónu, která již nabírá na obrátkách. Podívejte se na foto, jak se některé pozvané celebrity na jedné takové společenské párty popraly s doporučeným dress code ve stylu Rock Chic a černou barvou, která k YSL patří.


image foto parfému

Domanská, NováčkováVašek Noid a Gábina Bártovi

Katka MátlováLangmanová
párty

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Foto: archiv