ijournal.cz

Kuchařka, kterou si sami vytvoříte

red Zdroj: babickarstvi.cz 29.10.2014 Knihy

Taky milujete, když maminka nebo babička vypráví o svém kuchařském umění? Možná by stálo za to, aby to vše sepsaly a vytvořily tak jedinečnou knihu – originální rodinnou kuchařku, která se stane cenným pokladem pro další generace.

Oživte domácí knihovnu novým přírůstkem, knihou „Maminko, vyprávěj o vaření.“

Kniha, kam může maminka nebo babička zachytit rodinné kuchařské tradice, zkušenosti a tipy, zaznamenat nejlepší recepty, vyprávět o jejich historii a o zážitcích s nimi spojenými. Se svými nejbližšími se může podělit o tajemství přípravy svých polévek, hlavních jídel, moučníků a dalších dobrot. Kniha nabízí také prostor pro vložení fotografií ať už výsledných pokrmů nebo událostí, pro které byly připravovány.

Happy family together  with vegetables in  kitchen

Kuchařské rady získané v dětství od rodičů nebo prarodičů v lidech zůstávají po celý život.

A jak řekl Honoré De Balzac: „Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.“ Obdarujte ke svátku, k narozeninám, na Vánoce nebo jen z radosti své blízké touto knihou, která se může stát rodinným pokladem.

Maminko,_vypravej_o_vareni_kniha
K zakoupení na www.babickarstvi.cz anebo u dobrých knihkupců za 490,00 Kč.


Doporučujeme: Nevíte si rady s dárkem pro babičku nebo dědečka? Autorka knihy Maminko, vyprávěj o vaření, Monika Kopřivová, v loňském roce připravila bestsellery „Babičko, vyprávěj“ a „Dědečku, vyprávěj,“ které pomáhají zachytit život vaší babičky/dědečka od dětství po současnost.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: babickarstvi.cz