ijournal.cz

Kterému slavnému páru patří tyto nádherné snubní prstýnky?

red Zdroj: Malvik 27.7.2014 Celebrity

Václav Noid Bárta se tajně oženil se svojí partnerkou Gábinou Dvořákovou, se kterou na podzim očekávají narození prvního potomka. Ano si řekli na country statku nedaleko Volyně 7. července a nyní poprvé ukázali snubní prstýnky. „Jsou kombinací bílého a žlutého zlata. Dá se to skvěle kombinovat,“ řekla Gábina, která je v sedmém měsíci těhotenství, a tak vyrazila do Malviku vybírat výbavičku. 

obrázek(1)


„Je toho strašně moc, co jako nastávající maminka musím mít. Využívám rad kamarádek, hodně mi pomohla i paní prodavačka, Vašek vybírá věci, které jsou elektronické. To ho baví. První, za čím v dětském obchodě v Hostivici vyrazil, byla chůvička a monitor dechu,“ směje se. „Vybrali jsme již kočárek i postýlku se třpytivými kamínky ve tvaru medvídka,“ říká modelka.

obrázek(2)


Gábina prozradila, že svatba byla pro ni nejhezčím dnem v životě. „Byl to pro mě emotivnější zážitek víc než to, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Jednoznačně nejkrásnější den v mém životě. Strašně jsme si to užili. Vůbec mi nevadilo, že jsem nepila. A byla jsem ráda, že Vašek byl v devět večer už tak unavený, že šel taky do postele,“ usmívá se Gábina, která přijala manželovo jméno a v občance tak má jméno Gabriela Bártová.

obrázek(5) 


Noid a Gábina už znají pohlaví miminka, bude to holčička.. „Pravděpodobně to bude Terezka,“ prozrazuje Vašek Noid Bárta vybrané jméno. 
Jeho krásná Gábina bude rodit u manžela Marty Jandové Miroslava Vernera v pražské podolské porodnici. Zatím má jen velké bříško, na postavě se jinak prakticky nic nezměnilo. „Mám nahoře asi šest kilo,“ dodala.

obrázek(6)

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Malvik