Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 12.Listopad 2019
ijournal.cz

Kristina Kloubková – jinak a lépe!

red Zdroj: Fit 20.8.2019 Celebrity

Kristina změnila svůj životní styl i jídelníček
Krásná moderátorka a bývalá uznávaná tanečnice Kristina Kloubková s váhou ani s pohybem evidentně problém nemá. „Váhu řešit nemusím. Sice mám ten dar po rodičích a jak se říká shůry, ale to neznamená, že jím a dělám úplně cokoliv, na co si vzpomenu. Hlídat se musí v racionální míře každý a já rozhodně nejsem výjimka,“ popisuje péči o svou dokonalou štíhlou postavičku Kristina. Hodně teď také čtu o zdravém stravování, zajímám se taky o tradiční čínskou medicínu. Moc mě to baví a myslím, že se tomu budu v budoucnu i více věnovat. S mírou, samozřejmě. Ale kdo ví, kam mě to mé samostudium posune“, dodává Kristína.    

Kristina_a_Vaclav
Čím to, že Kristina změnila svůj jídelníček i styl?

Když byly Jasmínce 4 roky, prodělala mononukleózu a pneumokokovou infekci, takže jsem musela naprosto změnit vaření. Jasmi si tenkrát stěžovala, že tak dobře vařím, ale že se to najednou nedá jíst. Dokonce mi jednou i řekla, že je to nechutný. Byly Vánoce a Jasmi musela držet jaterní dietu. Tudíž jakékoliv tuky, nadýmací potraviny, koření, vše muselo z jídelníčku pryč. Žádná sranda to pro mne jako mámu, která vařila zásadně česká jídla pěkně na másle, či sádle a omáčky dělala jen ze šlehačky, rozhodně nebyla. Už v té době jsem se začala více zajímat o potraviny a teď jsem tomu tak trošku propadla. Zajímám se o původ masa, odkud jaká potravina pochází, co obsahuje…No, občas je se mnou doma asi velká sranda,“ popisuje svůj nový zájem televizní moderátorka.


Svou postavičku si krásná moderátorka zušlechťuje kromě stravy také cvičením. A motivaci i podporu jí dává její partner, tanečník a choreograf Václav Kuneš. Ten si „odskočíl“ ze zkoušek z divadla La Fabrika, kde bude mít v září se svým souborem 420PEOPLE premiéru představení Panthera, aby si venku se svojí přítelkyní zacvičil.

Svou krásnou postavičku si udržuje pravidelným cvičením
Každé ráno si zacvičíme sadu osmi cviků Ba Dua Jin, neboli 8 kousků brokatů. Je to soubor cviků na zesílení vnitřních orgánů, na uvolnění stresu a zlepšení páteře i psychiky. Je moc fajn, když si na sebe člověk najde chvilku a dokáže se věnovat sám sobě. Ranní cvičení je úžasné. Alespoň mě to moc vyhovuje. Nabiju se energií a mám pak celý den lepší pocit i náladu. S Vašíkem jsme začali chodit na Tai chi a úplně jsme tomu propadli,“ směje se Kristina.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Fit