ijournal.cz

Křest Kouzelnické sady Pavla Kožíška

red Zdroj: Divadlo kouzel 21.10.2017 Společenské akce a události

Pavel Zedníček si zahrál skořápky. „S Kožuchem ale o prachy nehraju“, bránil se herec na křtu kouzelnické sady Pavla Kožíška. Kouzlo cestování míčků pod pohárky zde předváděl kouzelníkům osmiletý syn Jakub. Pavel Zedníček zavzpomínal, jak kouzlil Jiřímu Bartoškovi. „Chtěl jsem mu předvést kouzlo, jak cigareta zmizí v kapesníku. Nepovedlo se a Bartoškovi jsem propálil do jeho kapesníku pořádnou díru. Jiříkovi se fakt to moje kouzlo moc nelíbilo.“ To mladej Kožíšek je jinačí třída,“ sledoval Pavel Zedníček se zaujetím kouzelnické vystoupení.

 Pavel_Zedníček_a_Pavel_Kožíšek_hrají_skořápky

Herečka Dana Morávková se naučila z balíčku karet vyndat divákovu kartu. „Hnedle jsem to vyzkoušela na Čmaňovi a fakt to funguje“, měla ze sebe radost sympatická herečka. Nadšení ale Danu Morávkovou přešlo v okamžiku, když ji starší syn kouzelníka Matyáš Kožíšek na konci nechal zmizet celý balíček karet. „To snad není možné, kde je?“, nevycházela z úžasu. „Kouzla miluju už od dětství“, přiznala se herečka. „Vždycky mě přitahoval svět magie a iluzí. Navíc každá žena je tak trošku kouzelnice a má své ženské triky, že i David Copperfield by zblednul závistí“.

 Pavel_Zedníček_a_Dana_Morávková_křtí_kouzelnickou_sadu

„Nesnáším Kožíška“, stěžovala si na svého šéfa Hanka Mašlíková Reinders, která po porodu už zase kouzlí. „Je fakt těžký s ním spolupracovat. Vystupuji v Divadle kouzel už devátou sezónu, takže vím, o čem mluvím. Je to strašněj až nesnesitelnej perfekcionalista a puntičkář. Všichni už bychom šli na zkoušce od kouzla, že je perfektně nacvičené a on nás nutí pořád pilovat a trénovat. Nyní už zase oprašujeme naše vánoční představení Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek.“ Novopečená maminka Hanka na křtu předvedla, jak se dokáže brilantně vysvobodit z pout na rukou. „Mě si jen tak někdo nepřiváže“, smála se zkušená kouzelnice.

Hana_Mašlíková_Reinders_s_velkou_kouzelnickou_hůlkou 

„Exkluzivní kouzelnická sada je určena pro děti od osmi let“, představil novinku Pavel Kožíšek. „S touto limitovanou edicí kouzelnických rekvizit mohou mladí kouzelníci předvést neuvěřitelná a přitom na provedení velice jednoduchá kouzla. Naučí se pozoruhodné spojení kovových kroužků, promění čistý papír v bankovku, uniknou z řetězů díky jedinečným Houdiniho poutům nebo nechají v sekundě zmizet celý balíček karet. Sada obsahuje kouzelnické triky, které se dají snadno naučit, takže se z každého stane během chvilky opravdový kouzelník“, slibuje Pavel Kožíšek.

 Synové_Pavla_Kožíška_Matyáš_(14)_a_Jakub_(8)_kouzlí

 
www.divadlokouzel.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Divadlo kouzel