Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 5.Prosinec 2019
ijournal.cz

KŘEHKÁ KRÁSA 2019 – město plné skla a bižuterie

red Zdroj: www.krehkakrasa.cz, www.miss-ceske-republiky.cz 1.8.2019 Aktuality a pozvánky

Svaz výrobců skla a bižuterie spolu s partnery připravil již osmý ročník prezentačně-prodejní výstavy skla a bižuterie „Křehká krása 2019“.

V areálu jabloneckého Eurocentra se ve dnech 8. – 11. srpna 2019 představí a nabídnou své nové kolekce čtyři desítky výrobců skla, bižuterie a vánočních ozdob.

 pozvanka-krehkakrasa 2019

Magnetem letošní výstavy jsou:

„Kolekce Miss České republiky“, kterou představí svaz ve spolupráci s Miss České republiky. Nová kolekce designové bižuterie z dílen členských firem svazu bude mít na výstavě premiéru a návštěvníci si budou moci tuto bižuterii nakoupit.

„Sklo na Železnobrodsku“ představí několik firem, které reprezentují sklářské a bižuterní techniky typické pro tuto oblast.

Promenáda finalistek soutěže Miss České republiky 2019 v rámci doprovodného programu výstavy, které v době výstavy Křehká krása budou ubytovány v hotelu Premier a absolvují první soustředění. Proběhnou kurzy catwalk, profesionálního focení, líčení atd.

miss

Výstava má i program pro odborníky. Svaz je pořadatelem konference „Česká bižuterie – současnost a budoucnost“, která je součástí incomingové mise Ministerstva průmyslu a obchodu ČR. Účastníky mise budou obchodníci z Ruské federace a Kazachstánu.

Křehká krása již tradičně díky podpoře ministerstva kultury nabídne také rozsáhlý program předvádění vybraných technik zpracování skla a bižuterie, jemuž dominují mobilní sklářská huť a tvůrčí dílny určené zejména dětem. Z bohaté nabídky doprovodného programu se největší oblibě každoročně těší svazová módní přehlídka „Made in Jablonec 2019 “, letos s podtitulem „ Haute Couture“.

Vstupné na Křehkou krásu je pouhých 60,- Kč, vstupenka přitom platí po celou dobu výstavy, včetně vstupu do Muzea skla a bižuterie. Děti ve věku 15 let mohou přijít v doprovodu rodičů zdarma.

 

Partnery výstavy jsou:

Ministerstvo kultury ČR, Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism, Liberecký kraj, Statutární město Jablonec nad Nisou, Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou, Preciosa a.s., Jablonecké kulturní a informační centrum, Eurocentrum Jablonec nad Nisou,  Texo Plus s.r.o a JBX Promotion s.r.o.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.krehkakrasa.cz, www.miss-ceske-republiky.cz