Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

Krásky otevřely kabelkové království

red Zdroj: Bree 15.10.2017 Akce, Móda, obuv, doplňky
Na otvíračce největší prodejny kabelek Bree ve střední a východní Evropě se sešla řada osobností, především krásných dam, které spojuje zájem o módu. 

všichni na akci
slavnostní dort
Iva Kubelková,
 která je již nějakou dobu ambasadorkou značky Bree, si nenechala event v pražském obchodním domě Kotva ujít i přes svoji velkou vytíženost. Zrovna pracuje na svém první autorském cd, které planuje vydat na jaře. Společně s herečkou Jitkou Schneiderovou a hostem nejváženějším, panem Axelem Breem, majitelem této rodinné firmy, slavnostně nakrojili dort, jak jinak než ve tvaru kabelky. Značka Bree je rodinou německou firmou s více než 45letou tradicí a naše celebrity si ji stihly zamilovat. Nechyběly módní ikony Veronika Hejlíková a Františka Čížková, herečka Veronika Arichteva dorazila v tandemu s Martinou Pártlovou.

Iva Kubelková 

Veronika Arichteva s Martinou Pártlovou

Moderování se netradičně ujala Ester Geislerová, o které v poslední době slýcháme více a více. Ester je renesanční ženou, hraje, moderuje a dokonce i sama navrhuje kabelky! Nyní se připravuje na velké role a výrazně pracuje na své postavě.

Ester Geislerová

Otvíračku nevynechala ani Veronika Kopřivová, byla to poslední akce, kterou stihla před odletem za svým milým Jaromírem Jágrem do Kanady. “Já svoji oblíbenou kabelku Bree tahám všude, je to v podstatě moje přenosná kancelář,“ smála se Veronika.

Axel Bree s Veronikou Kopřivovou

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bree