ijournal.cz

Koupání bez plavek v Metropoli Zličín

red Zdroj: Metropole Zličín 27.7.2018 Aktuality a pozvánky, Zábava

Unikátní letní atrakce, jaká v České republice nebyla dosud k vidění, se otevře v sobotu 28. července v Metropoli Zličín. V hlavní pasáži nákupního centra se exkluzivně objeví kuličkové koupaliště obrovských rozměrů. Jedinečnost tohoto sportovního a relaxačního zařízení není jen v jeho velikosti, ale i v tom, že neslouží výhradně dětem podobně jako ostatní bazény tohoto typu. Pobaví se v něm i dospívající a dospělí. Návštěvníkům bude k dispozici až do neděle 19. srpna, každý den od 9.00 do 21.00 hodin. Zábavu si v desetimetrovém bazénu s 60 000 ks kuliček užijí všichni členové věrnostního programu. Díky plážovým lehátkům, plavčíkovi a rekvizitám se návštěvníci budou cítit jako na havajské pláži. To vše jednoduše bez plavek, rukávků, kruhů a jiných záležitostí, bez kterých se u vody neobejdou.

pozvánka

Milovníky letních radovánek jistě potěší i doprovodný program. Každou sobotu od 15.00 do 18.00 hodin si na své přijdou všechny děti, jimž jsou určeny zábavné aktivity s animátory zahrnující například malování na obličej, výrobu havajského náhrdelníku nebo soutěže o ceny. Sobotní dovolenkovou atmosféru podpoří svým exotickým setem také DJ. Po celou dobu provozu bude k dispozici fotostěna.

Více informací naleznete na www.metropole.cz nebo na www.facebook.com/metropolezlicin/.

Návštěvníci se mohou navíc každý den zapojit do soutěže o 5 x 2 lístky do kina, a to vyfocením nejvtipnější selfie z bazénu. Více podrobností k soutěži naleznete na Facebooku Metropole Zličín.

Zájemci o registraci do věrnostního programu se mohou zapsat přímo na místě. Více informací o věrnostním programu najdete na https://www.metropole.cz/loyaltyprogram.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Metropole Zličín