ijournal.cz

Kosmetický veletrh Interbeauty láká stále více slavných tváří

red Zdroj: Veletrh Interbeauty Prague 10.11.2017 Společenské akce a události
Stejně jako každý rok, i letos se na Výstavišti v pražských Holešovicích uskutečnil největší kosmetický veletrh Interbeauty, který si opět nenechala ujít nejedna slavná osobnost.

“Snažím se sledovat kosmetické novinky, jak mi čas dovolí. Ale samozřejmě jsem normální ženská, jako každá jiná, líbí se mi různé vychytávky, kupuji si i časopisy, ale nepodléhám úplně trendy věcem. Spíš tím, čím jsem starší, hledám kvalitu. Zrovna tady mne zaujal stánek, který je čistě organický, takže je to šetrné k pleti a my ženy, 40+ to velmi oceníme,” přiznala moderátorka a herečka Daniela Šinkorová, která se prý doma vůbec nelí. “Můj manžel mě miluje skutečně nenalíčenou, tak jak mě příroda stvořila a s lety, které sinkorovamám,” dodala herečka, která aktuálně našla skvělou vychytávku v podobě séra na řasy. “Na Interbeauty jsem si pořídila FacEvolution od Skinsa, tak uvidím zda ze mě bude přírodní mrkací panenka. Docela mě to sérum na řasy oslovila,” dodala.

_sinkorova


Podobné s láskou k přirozenosti to má i zpěvačka a herečka Anna Slováčková, která prý zatím moc kosmetiku neřeší. “Jsem v tomto ohledu docela začátečník a vlastně mi to nevadí. Osobně řeším spíše hydratační krémy, protože mám velmi suchou pleť. Jinak se vůbec v soukromí nelíčím, jelikož v divadle toho mám až až a pleť nechávám spíše dýchat,” řekla sympatická Anička, která si zamilovala produkty, které prý přinášejí slast z vůně. “Miluji svíčky, difuzéry, tyčinky, voňavé pytlíčky do skříně, mýdla. Tohle všechno si kupuji v Demdaco, která vozí produkty z celého světa. Je to má závislost.”

Heslem vše s mírou se řídí herečka Markéta Hrubešová. “Kosmetika je dobrý sluha, zlý pán. Takový ta přehnaně dekorativní. Ale vzhledem k tomu, že jsem herečka, tak ji samozřejmě používám, ale musí to být vyvážené,” prozradila Hrubešová, která si prý spíše jak kadeřníka užívá služeb maséra. “Masáž je absolutně skvělá, na té já se nádherně zrelaxuju, odpočinu si, celé tělo se zrelaxuje a jinak úplně nejlepším odpočinkem pro mě a pro mé tělo je spánek,” dodala milovnice jídla. A jak si Markéta při lásce k vaření udržuje postavu? “Ono to všechno navazuje na to vaření. Já si uvařím a pak si sednu s vínem, dám si to dobré jídlo, napiji se toho vína a jsem v pohodě, v kruhu rodinném, se svou dcerou a je to báječné,” dodala kráska, která si prý z veletrhu odnesla novinku v podobě odličovací pěny Synouvelle od Luvica.

hrubesova
Ani mužský element na kosmetickém veletrhu Interbeauty nemohl chybět, proto nebylo překvapením, že se zde objevil přední odborník a předseda odborné veřejnosti estetické a laserové medicíny, Roman Šmucler.
Roman Šmucler. “Asi 75% zákazníků estetické medicíny jsou ženy, což zase obráceně říká, že 25% jsou muži, což není vůbec malé číslo. Ale není nezajímavé, že většina z těch mužů se dostaví na základě podnětu ženy,” řekl Šmucler, kterého prý na jeho klinice nejvíce muži poptávají se zuby.

smucler
“Nejvíce muži investují do zubů. Pak chtějí razantní výkony, chtějí často plastické operace, chodí hodně na víčka, hodně chodí na facelifty, často chodí na operace břicha, aby vypadali štíhleji. Nechodí třeba na výplně, protože to u chlapa málokdy vypadá dobře a řada z nich už dnes chodí na různá laserová ošetření, aby neměli fleky v obličeji, ať už pigmentovaný nebo cévní,” dodal.

Estetiku zasolarikovatím prý vůbec neřeší herečka Patricie Solaříková, která o sobě mluví jako o kovářově kobyle. “Já se o trendy, kosmetiku, plastiky a módu moc nezajímám, je to pro mě úplně španělská vesnice,” přiznala Patricie, která naopak miluje šperky. “Ne, že bych jimi byla posedlá, moc jich nemám, ale to.solarikova je na druhou stranu něco, za co ráda utratím,” dodala herečka, pro kterou je prý největším relaxem procházka s pejskama v přírodě, nebo na koni v přírodě.


Velkou zálibu v kosmetice a módě má naopak jedna z nejslavnějších youtuberek v Čechách, Veronika Spurná. “Já jsem do toho úplně zažraná, veškeré trendy sleduji, miluju módu. Podzim jako takový nemusím, ale podzimní móda a podzimní make upy jsou krásné. Svou moc v ovlivňování mých fanoušků si uvědomuji hodně, ale jde o to, jak se k tomu postavíme. Jestli to bude pozitivně nebo naopak,” uvedla Spurná, která aktuálně spolupracuje na vlastní kolekci laků. “Navrhovali jsme to v Barceloně, a to vyjde v květnu příští rok. Moc se na laky těším a věřím, že budou fanoušci nadšení,” dodala.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Veletrh Interbeauty Prague