ijournal.cz

Konec poškozeným vlasům

red Zdroj: Dolce Diva 21.7.2015 Krása a zdraví

Patříte mezi ty, komu pohled na dokonalé vlasy modelky v televizní reklamě a následný pohled na realitu ve vašem zrcadle přináší rozčarování?

Jak se vyvarovat poškozeným vlasům a co na ně platí?  

Jak na to, radí Veronika Kleinerová, odbornice z pražského salonu krásy Dolce Diva (www.dolcediva.cz)

Na začátek je vhodné říct, že je nezbytné si mýt vlasy šamponem, který je vhodný pro daný typ vlasů.  Pokud jsou suché a lámavé v konečcích a u hlavy mastné, použít dva typy šamponů, případně šampon pro normální až mastné vlasy a pak silnou masku pro suché vlasy, kterou naneseme spíše ke koncům. Kondicionér používáme vždy.

image foto

Doporučuji alespoň 1x týdně si udělat zábal z masky, kdy vlasy dáme v masce pod gumovou čepičku a necháme pár hodin působit.  Nejlepší zábal je taktéž z klasického kokosového oleje, který lze koupit v běžných sítích drogerií. Do suchých vlasů ho vtíráme hojně, necháme nejlépe vlasy pod gumovou čepičkou, ale mohou být i volně, a následně si vlasy umyjeme obvyklým způsobem.

Ideální jsou také silné zábaly zn. Loreal, které vám aplikují především v salonech.

Nejsilnější regenerací pro vaše vlasy je brazilský keratin. Ten se zažehluje do vlasů, kde působí 3 dny, poté se smyje. Vlasy jsou pak velmi vyživené, lesklé, zkracuje se doba foukání, netřepí se a jsou krásně hedvábné. Vlasy pak také rychleji rostou, protože se přestávají lámat. Ve vlasech vydrží 3 měsíce.

Foto_Veronika_Kleinerová

V salonech se mohou také zákaznice setkat se Steam Pod parní žehličkou od zn. Loreal. Vlasy jsou tvořené z keratinu a vody a na tento způsob funguje i tato žehlička. Do vlasů se pomocí páry zažehluje keratin. Vydrží přibližně 3 mytí ve vlasech.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Dolce Diva