ijournal.cz

Kolekce TI SENTO – Milano jaro a léto 2018

red Zdroj: TI SENTO 6.3.2018 Móda, obuv, doplňky
TI SENTO – Milano se považuje za zlatníky s odlišným vkusem a přístupem, z jejichž dílen každou sezónu vychází kolekce ručně zhotovených šperků ze stříbra, nikoliv ze zlata. Srdce značky TI SENTO – Milano bije pro stříbro. Jeho záři a třpyt nejraději kombinuje s různě tónovanými křišťály, kubickými zirkony nebo perlami. TI SENTO – Milano miluje protiklady, sofistikovaný styl okoření nevšedním detailem a výsledkem jsou luxusní a nadčasové šperky.

Tisento_ss_2018_146
 Vzduch prohřátý jarním sluncem, rozkvetlé stromy a keře, hra barev a radost, že zimní chlad je pryč. Atmosféra jarního města se stala hlavním zdrojem inspirace pro aktuální kolekci jaro a léto 2018 nazvanou Spring in the city.  

Tisento_ss_2018_186
Probuďte se do svěžího jarního rána, před vámi je vzrušující den, který vyzývá k setkání s přáteli. Ústřice a šampaňské k obědu; život je příliš krátký, je čas jej nasávat plnými doušky. V podvečer město zahaluje západ slunce a Vy se vracíte domů plného sladce vonících růží, které vám přinesl on… Zakončení dokonalého dne. 
Tisento_ss_2018_315Tisento_ss_2018_404V této kolekci se setkáváme s kameny průhledných nebo mléčných barev, které v kombinaci s čirými zirkony připomínají kapky rosy. TI SENTO – Milano miluje jemně modrou barvu křišťálů a design šperků je inspirovaný sedmikráskami a okvětními lístky. I v této kolekci pokračuje TI SENTO – Milano v trendu vrstvení jemných prstýnků, čímž se dosáhne stylového a moderního vzhledu. Značka klade důraz na variabilitu svých návrhů, aby si zákazník mohl vytvořit vlastní kombinace a tak vrství také náramky, kterých může zákaznice nosit hned několik.
Tisento_ss_2018_282Tisento_ss_2018_347 

TI SENTO – Milano si hraje s barvami, kombinuje tyrkysovou barvu připomínající jasnou letní oblohu nebo barvu mořského zálivu, barvu žlutého zlata, perly a čiré zirkony. Tyto šperky jsou synonymem temperamentu, troufalosti a okázalosti. Novinkou v kolekci jsou přívěsky ve tvaru poupat, která v jemných růžových tónech spolu s růžovým zlatem vytvářejí okouzlující efekt a vzbuzují romantické emoce.

Tisento_ss_2018_163
Jarní a letní kolekce TI SENTO – Milano je k dostání od března 2018 v prodejnách MIЯROR v Arkádách Pankrác, Metropoli Zličín, Olympii Brno a také na e-shopu www.mirrorshop.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TI SENTO