ijournal.cz

Kolekce Intimissimi je pro sezónu podzim – zima 2018/19 plná trendů

red Zdroj: Intimissimi 14.7.2018 Móda, obuv, doplňky

kolekce Intimissimi
Kolekce Intimissimi pro sezónu podzim/zima 2018 je určena všem smyslným a romantickým ženám, které milují dobrodružství a nebojí se vydat na cestu do pohádkového lesa a světa exotiky.Intimissimi

Moderní pohádka rozvíjí aktuální sezónní trendy a odhaluje unikátní a charismatickou kolekci, která zahrnuje široké spektrum nejrůznějších stylů.  

 image foto

PODZIM

FRIDA KAHLO – Linie je inspirována silnými, výraznými ženami jako je například Frida Kahlo. Osloví všechny ženy, které milují jasné a živé barvy, exotické potisky a květinovou výšivku. Barevná paleta vychází ze světa Fridy Kahlo, jejích maleb a mexických krajinek. Kombinuje intenzivní zelenou s odstíny fuchsiové a modré, které zdobí i krajku.

 podzimkrajkové květinové župánek
WESTERN RODEO –
Tato kolekce byla inspirována světem rodea – moderním trendem, který v poslední době zachvátil nejen pouliční módu, ale i přehlídková mola. Jednotlivé modely oživují květinové a ornamentální potisky inspirované Divokým západem. Neméně atraktivní je dvoubarevná krajka a aplikace hvězdy s růží ve středu. Linie pracuje s typickou denimovou modří i nesmrtelnými odstíny černé a bílé.
krajka s aplikacírodeo

ZIMA

WINTER BOUQUET – Lesní květiny v plném rozpuku a jejich živé barvy v kontrastu s temnými odstíny noci. Květinové potisky kombinují výraznější tóny na okvětních lístcích s tmavšími na pozadí. Klíčovou roli hraje samet v kombinaci s krajkou v zimních barvách, jako je tmavě zelená a švestková.lesní květiny
švestková
ANIMAL PRINT
– Jako noční zvěř probouzející se v lese, ožívá i spodní prádlo díky zvířecím potiskům v kombinaci s černou krajkou a aplikací rudých růží. Těšit se můžete na moderní a sofistikovanou linii, která pracuje s rafinovanými průstřihy i designem tetování.

design tetovánírafinované průstřihy

COSMIC UNIVERSE – Vysoko nad námi je hvězdná obloha, která osvětluje probouzející se přírodu. Tato linie čerpá inspiraci z kosmu. Zdobí jí flitrové aplikace ve tvaru hvězd, potisky znamení zvěrokruhu i křišťály. Jemné aplikace vynikají na tmavších základních odstínech.
kosmická obloha

SENSUAL DARKNESS – Noc patří smyslnosti, v transparentních materiálech a krajce budete jedním slovem neodolatelná. Nová linie je ztělesněním svůdnosti, modely zdobí hravá elastická překřížení i puntíky na průhledné síťovině. Barevná paleta je klasická, často se v ní objevuje černá v transparentní podobě, v elegantní kombinaci se sametem.

černákombinace sametprůhlednésmyslné


CHRISTMAS
– S prvními mrazy se les začne zdobit ledovými krystaly a tóny červené barvy – všichni se začínají těšit na Vánoce. Tato nepřehlédnutelná linie září všemi odstíny rudé. Červený samet v kombinaci s krajkou je třešničkou na dortu zimní kolekce. Kromě klasických vánočních barev se můžete těšit také na černou krajku zdobenou lurexovou výšivkou.

klasická červená krajka vánoční 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Intimissimi