ijournal.cz

Klinika krásy Anděl otevírá své brány ještě před Vánoci!

red Zdroj: www.klinikakrasyandel.cz 17.12.2014 Krása a zdraví

Novým zákazníkům Klinika krásy Anděl vrátí peníze za proceduru ve formě dalšího ošetření.

Klinika krásy Anděl
Klinika krásy Anděl představuje nový prostor luxusní esteticképéče v samém srdci Smíchova. Svým klientům nabízí špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny nejlepším technickým vybavením a profesionálním personálem. Klinika se zaměřuje na vysoce komfortní neinvazivní procedury zaměřené zejména na tvarování postavy, eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či omlazující procedury. Pro své nové klienty má navíc opravdu neobyčejnou nabídku. Za jakoukoliv službu, kterou na Klinice krásy Anděl klient uhradí, obdrží až do konce ledna další dle svého výběru ve stejné finanční hodnotě.

Klinika krásy

Mezi nejžádanější procedury Kliniky patří například neinvazivní bezbolestná liposukce, odstraňování celulitidy, lifting těla i obličeje, ale také korekce akné, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Klinika navíc nabízí i špičkové kosmetické služby. „Naše klinika disponuje pouze tím nejlepším technickým vybavením. Příkladem jsou přístroje pro estetickou medicínu firmy BTL, která patří v této oblasti mezi světovou špičku. Z kosmetiky používáme výhradně německou značku PHYRIS.“ říká Alena Jírů, majitelka a zakladatelka Kliniky krásy Anděl.

Zcela ojedinělá je pak služba trvalé epilace pomocí pulsního světla, kterou Klinika nabízí až do konce února s garancí spokojenosti. „V rámci zakoupeného balíčku pro epilaci kterékoliv části těla může klientka opakovat procedury tak dlouho, než bude s výsledkem sama spokojena,“ dodává Alena Jírů. Navíc je akce možné mezi sebou kombinovat.

Jakékoliv ošetření je navíc možné darovat formou voucheru například k nadcházejícím Vánocům. Dárkový certifikát v libovolné hodnotě od 1500 Kč či jeden z výhodných balíčků procedur získá zákazník přímo na Klinice.

úvodní image

Veškeré procedury aplikované na Klinice krásy Anděl jsou naprosto bezpečné, neinvazivní, zdravotně nezávadné a pro klienta vysoce komfortní. Stejně jako použité přístroje jsou i ony založené na nejnovějších poznatcích moderní technologie a medicíny a vykazují mimořádně vysoké a trvalé výsledky.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.klinikakrasyandel.cz