ijournal.cz

Klenotnictví ALO diamonds vytvořilo kolekci roušek zdobených diamanty

red Zdroj: www.alo.cz 20.8.2020 Móda, obuv, doplňky

Česká klenotnická značka ALO diamonds vytvořila sérii čtyř roušek zdobených diamantovými šperky v celkové hodnotě nad 5 milionů korun. Růžová rouška posetá květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů za 1 100 000 Kč již putuje do Moskvy. Byla vytvořena na zakázku pro ruskou klientku speciálně na velkou rodinnou oslavu.

bila_rouska_ALO_diamonds

V souvislosti s proticovidovými opatřeními se všichni připravují na to, že se roušky stanou běžnou součástí našeho života. Ne všichni se však spokojí s unifikovanými přikrývkami obličeje. Někteří chtějí nosit roušky jen od známých módních návrhářů, ti ještě náročnější si je přejí mít zdobené diamanty. V klenotnických dílnách ALO diamonds proto vznikla kolekce čtyř roušek zdobených diamantovými šperky v hodnotě nad 5 milionů Kč.

šeda_rouska_ALO diamonds

Česká klenotnická značka ALO diamonds vychází vstříc požadavkům svých dlouholetých zákazníků nadstandardním servisem. Když mě oslovila naše klientka s prosbou o vytvoření speciální roušky na rodinnou oslavu, zhotovilii jsme pro ni návrh z růžového saténu posetého květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů. Současně jsem zadal designérům vytvoření návrhů dalších tří roušek.“ řekl Alojz Ryšavý, zakladatel, majitel a CEO společnosti ALO diamonds.

ruzova_rouska_ALO diamonds
Růžová rouška je posetá květy a motýly z diamantů, safírů a rubínů a prodala se za 1 100 000 Kč.černa_rouska_ALO_diamonds

Černá rouška je zdobena bílými diamanty o váze 17,69ct a stojí 2 200 000 Kč.

Bílá rouška vyniká zdobením z bílých diamantů a safírů a stojí 850 000 Kč.

Poslední rouška je šedá s velkým květem z růžového, bílého a žlutého zlata osazeného 278 diamanty za 923 000 Kč.

 

Česká klenotnická značka ALO diamonds letos slaví 20.výročí. Zabývá se nejen výrobou šperků, v jejích dílnách vznikly například i nejdražší diamantový golfový míček na světě, pánská i dámská verze diamantového golfového míčku, diamantové vypichovátko, korunky Česká MISS a Miss Universe Slovensko, diamantová brož, kterou nosí Madeleine Aulbright apod.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alo.cz