Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 4.Duben 2020
ijournal.cz

Kérastase GENESIS revoluční novinka produktové řady péče o vlasy

red Zdroj: Kérastase 12.3.2020 Krása a zdraví

Nacházíte denně na podlaze nebo ve sprše hodně vlasů? Nejste jediná. Padání vlasů trápí až 88% žen po celém světě, ať už jde o padání z důvodu lámání nebo oslabených kořínků. Značka Kérastase se proto rozhodla řešit tento problém revolučně. Ve spolupráci s panelem expertů z oblasti dermatologie, výživového poradenství a péče o vlasy vyvinula duální akční plán pro všechny typy vlasů a různé příčiny jejich padání.  

GenesisŘada Genesis byla vytvořená s vysokým důrazem na efektivitu a kvalitu ingrediencí, které cílí přímo na původ oslabení vlasů. Kmenové buňky plesnivce alpského pomáhají vlasu udržet si hydrataci a současně fungují jako antioxidant. Obsah aminexilu v produktech podporuje růst a pevnost vlasů a kořen zázvoru působí proti vnějším agresivním faktorům, kterým vlasy čelí.

Tvorba Genesis byla inspirovaná nebojácnou a sebevědomou ženou, která každý problém řeší efektivně a pragmaticky. Profesionálové Kérastase vyslyšeli nejčastější vlasové problémy a představují unikátní řešení, které vyživuje, ale nezatěžuje. Už si nemusíte vybírat, zda řešit lámavost délek nebo zdraví vlasové pokožky. Vaše vlasy tak mohou být stejně tak silné, jako jste vy sama a vaše rutina stejně všestranná, jako váš potenciál.

Genesis
nabízí několik možností, jak si sestavit posilující rutinu vyhovující vašim vlasům a životnímu stylu.  Spolu s exkluzivní salonní službou Genesis dopřejete vlasům regenerační boost, díky kterému budou odolnější, silnější a zdravější.

BAIN HYDRA-FORTIFIANT                                                  

BAIN HYDRA-FORTIFIANT
šamponová lázeň pro jemné a mastící se vlasy se sklonem k padání

Vlasovou pokožku účinně, ale šetrně čistí a vlasům poskytuje hydrataci. Bojuje proti lámavosti a zlepšuje odolnost vlasu, čímž redukuje padání.

 

BAIN NUTRI-FORTIFIANTBAIN NUTRI-FORTIFIANT
vyživující šamponová lázeň pro suché vlasy se sklonem k padání

Intenzivně hydratuje, zabraňuje zacuchávání a na vlákno působí posilujícími účinky. Vlasům navrací odolnost a redukuje padání způsobené lámáním.

Bain Nutri-Fortifiant  250ml od 580 Kč

 


FONDANT RENFORÇATEUR FONDANT RENFORÇATEUR
vyživující kondicionér pro oslabené vlasy se sklonem k padání

Jemným a lámavým vlasům dodává potřebnou hydrataci a posílení bez zatížení. Pomáhá předcházet zacuchávání. Poskytuje chybějící texturu a vyšší odolnost.

Fondant Renforcateur 200ml od 780 kč

 

MASQUE RECONSTITUANTMASQUE RECONSTITUANT
vyživující maska pro suché a oslabené vlasy se sklonem k padání

Chrání vlasy před lámáním, které je příčinou nadměrného padání. Cílí na poškozená místa vlasu a přispívá k jeho rekonstrukci. Zároveň bojuje s vnějšími ohrožujícími faktory a navrací vlasům lesk a sílu.

Masque Reconstituant 200ml od 1020 Kč

 

DEFENSE THERMIQUEDEFENSE THERMIQUE
termoochrana pro oslabené vlasy se sklonem k padání

Chrání vlasy před poškozením vysokou teplotou vyvíjenou při stylingu. Navrací jim zářivý lesk a sametovou hebkost. Vlasy jsou pružné a nezacuchávají se při rozčesávání.

Defense Thermique 150ml od 760 Kč

 

SERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANTSERUM ANTI-CHUTE FORTIFIANT
sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání pro každodenní používání

Obsahuje složky podporující růst a zlepšuje zdraví vlasové pokožky, čímž účinně bojuje proti nadměrnému padání vlasů. Zklidňuje podráždění a pomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéru vlasové pokožky, a tím zvyšuje odolnost kořínků.

Serum Anti Chute Fortifiant Aminexil 90ml od 1 070 Kč

 

AMPOULES CURE FORTIFIANTES ANTI-CHUTE
AMPOULES CURE FORTIFIANTES ANTI-CHUTE
sérum pro oslabené vlasy se sklonem k padání

Extra dávka pomoci v obdobích nadměrného padání vlasů. Kúra posiluje kořínky a chrání vlasovou pokožku před vnějšími agresivními faktory. Aktivní látky podněcují růst.

Ampoules Anti-Chute Fortifiantes 10*6ml  od 1250 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kérastase