ijournal.cz

Kdo se stal KiK Tváří roku 2018?

red Zdroj: KiK Tvář roku 13.12.2018 Společenské akce a události

Koncem listopadu proběhl už druhý ročník soutěže pro sebevědomé a odvážné ženy jakéhokoliv věku, kterou pořádá společnost KiK. Z osmi finalistek zaujala porotu nejvíce Kateřina Kuřátková, která se stala letošní vítězkou KiK Tváře roku.

2018_11_28_Kik_TMA_6959Kateřina Kuřátková
Výběr finalistek probíhal prostřednictvím hlasování na internetu, kam se mohla přihlásit každá dívka či žena.


Stačilo vyplnit krátký formulář a počkat, jak dopadne hlasování. Finalistkami se staly ty, které obdržely největší počet hlasů.

Z více než tisíce přihlášených vybrala široká veřejnost osm žen, které měly možnost zúčastnit se slavnostního finále.

Finalistky čekal před zahájením soutěže výběr outfitu se stylistkou a poté se mohly svěřit do péče kadeřnice a kosmetičky, jež jim pomohly zvýraznit jejich přirozenou krásu. Slavnostní večer zahájil známý moderátor a beatboxer En.Dru, který porotě představil všechny krásné dámy a důkladně je vyzpovídal. O další doprovodný program se postarala akrobatická skupina Losers Cirque Company.

2018_11_28_Kik_TMA_6979

Odborná porota nakonec zvolila vítězkou Kateřinu Kuřátkovou z Pardubic, která vyhrála nejen finanční odměnu 50 000 Kč, dárkové poukázky na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 25 000 Kč, ale i fotostory v dámském magazínu. Za výhru by Kateřina ráda vzala dceru do Disneylandu ve Francii a 10 000 Kč by chtěla věnovat vybrané charitě.

Krásné druhé místo a výhru 15 000 Kč získala Adéla Čabanová z Benešova. Na třetí příčce se umístila Simona Dočkalová z Brna. Příští ročník se snad také dočká takových sympatických a usměvavých dam!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: KiK Tvář roku