ijournal.cz

Kateřina Sokolová září v nahé kampani

red Zdroj: a foto: Klenoty Aurum 22.4.2015 Společenské akce a události

sokolovasokolova,capNa slavnostním odhalení nové kampaně Klenot Aurum se Kateřina Sokolová poprvé přiznala, že je čerstvě zamilovaná. Na otázku herce Filipa Čápa, který se netradičně ujal role moderátora akce, co říká partner na to, že nafotila nahou kampaň, řekla, že její partner ví, že k práci přistupuje profesionálně a že fotografie jsou vkusné. Katky nový přítel se jmenuje Robert a pracuje jako realitní makléř. Už společně za jejich dvouměsíční vztah stihli výlet do Londýna. Katka na křtu nové kampaně jen zářila štěstím.

Největší síť prodejen s moderními i tradičními šperky a značkovými hodinkami, Klenoty Aurum, v České a Slovenské republice přichází s novou kampaní pro rok 2015. Nová „nahá“ kampaň, která je první společnou kampaní obou zmíněných zemí, představuje 5 československých modelek v rouše Evině. Fotografie nové kampaně Klenoty Aurum je inspirovaná jednou z nejikoničtějších  fotografií  minulého století od fotografa Herberta Rittsa.

Pro Česko se novou tváří značky stává modelka a miss Kateřina Sokolová a pro Slovensko výherkyně světové Elite Model Look Denisa Dvončová. Tyto známé tváře jsou doplněny modelkami méně známými, ale neméně krásnými jako je Silvia Jagošová, Klára Vrtalová a Paula Ďuríková. Dívky zapózovaly na společné fotografii ozdobeny pouze šperky Klenoty Aurum.

vsichni klenoty

Chtěli jsme něco jiného v porovnání s předešlými kampaněmi, tedy co bude korespondovat se sloganem firmy „Šperky nejsou hřích“. Chtěli jsme zkusit více modelek,“ směje se majitel firmy Klenoty Aurum Rony Lori a dodává, „ myslím, že se nám kampaň moc povedla. Jsem zvědavý na ohlasy. Přemýšleli jsme nad změnou, ve které by nás prezentovalo více modelek, přičemž každá z nich je krásná svým specifickým způsobem a upustit tak od opakovaného stylu, ve kterém nás prezentovala jedna tvář. Přáli jsme si kampaň omladit a přiblížit se tak i mladší generaci.

                                                   Kateřina Sokolová i Denisa Dvončová nafotily nahou kampaň poprvé.

Focení pro Klenoty Aurum je prestižní záležitost, značka má zaběhnuté jméno a je dlouho na trhu. Jinak bych na focení nahé kampaně nepřistoupila. Fotografie jsou vkusné, nic neodkrývají. Za prací stojí skvělý tým a módní fotograf Braňo Šimončík, což je záruka kvality.“  Vítězka celosvětového finále Elite Model Look, Slovenka Denisa Dvončová, na chvíli modeling odsunula na vedlejší kolej kvůli mateřství a nyní díky kampani pro Klenoty Aurum zažívá zářivý comeback. „Toto focení pro mě byla výzva. Je to pro mě jiný pocit fotit se nahá, když jsem matkou. Mám větší zodpovědnost. Byla jsem nervózní, ale vše super dopadlo.“ Obě dívky se shodují, že důležitou roli hraje také výše honoráře. Kampaň Klenoty Aurum je pro modelku práce snů, v minulosti ji nafotila třeba Simona Krainová či Taťána Kuchařová.

klenoty

Společnost Klenoty Aurum s více než 40 prodejnami a také eshopem má v České republice exkluzivní zastoupení pro prodej a distribuci značek Adidas, Emporio Armani, DKNY, Diesel, Fossil, Skagen, Michael Kors, Marc by Marc Jacobs, Scuderia Ferrari, Tommy Hilfiger, Juicy Couture, Lacoste, Hugo Boss, Movado, Gucci a Louis Erard.

Na webových stránkách www.klenotyaurum.cz naleznete ochutnávku všeho, co se v současném designu hodinek děje. Ať už jde o luxusní noblesu firmy Louis Erard, originalitu Fossil, hravost Juicy Couture či Marca Jacobse, snový výraz Skagen nebo unisexovost Michael Kors, Klenoty Aurum se vždy trefí do černého. Pokud by vás však tyto stránky nezasytily, můžete navštívit nový oficiální blog na stránkách blog.klenotyaurum.cz, kde se můžete začíst do poutavých článků. Ve velice blízké době projde velkou změnou také zmíněný oficiální web a eshop. Máte se tedy na co těšit!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: Klenoty Aurum