ijournal.cz

Kateřina Kaira Hrachovcová si předsevzetí do nového roku dávat nemusí. Ve svých 45 letech má postavičku jako dvacetiletá modelka!

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD a.s., archiv K.K. Hrachovcové 28.12.2019 Celebrity, Společenské akce a události

HrachovcováBlíží se konec roku a kdekdo přemítá, jaká nová předsevzetí si do toho nového roku dá. Zhubnout, konečně se odhodlat začít cvičit, s kamarády už opravdu chodit pravidelně sportovat… se bezesporu řadí mezi ty nejčastější přání.


Takováto předsevzetí si rozhodně herečka Kateřina Kaira Hrachovcová dávat nemusí. V jejích 45 letech má postavičku jak pěstěná dvacítka. Její pravidelné cvičení nese ovoce. Vysportovanou postavu jí náležitě chválila i cvičitelka Hanka Kynychová, když se s Kateřinou vítala na desátém jubilejním ročníku akce Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kde byla sexy herečka hostem.


Kateřina aktivně sportuje už od dětství. Chvíli se dokonce věnovala i gymnastice. Úplně se v tom ale nenašla, tak se zaměřila na jiný druh cvičení. Věnuje se mu dodnes.

S cvičitelkou Hankou Kynychovou diskutovaly o tom, jak se po čtyřicítce mění ženské tělo, jaký dopad může mít nezdravé stravování a také, jaký svodům se vyhnout, pokud chtějí zůstat stále v kondici s postavou, jak o generaci mladší děvčata. Přibývající kila ale děvčatům díky pravidelnému cvičení nehrozí. Hanka má pohyb v práci i jako koníček, její kamarádka Kateřina Kaira častému a pravidelnému cvičení propadla také. Není divu, že obě krásky mají postavičky jak lusk a jsou s nimi spokojené. Mají důvod být na ně náležitě hrdé.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD a.s., archiv K.K. Hrachovcové