Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 22.Leden 2020
ijournal.cz

Kateřina Kaira Hrachovcová si předsevzetí do nového roku dávat nemusí. Ve svých 45 letech má postavičku jako dvacetiletá modelka!

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD a.s., archiv K.K. Hrachovcové 28.12.2019 Akce, Celebrity

HrachovcováBlíží se konec roku a kdekdo přemítá, jaká nová předsevzetí si do toho nového roku dá. Zhubnout, konečně se odhodlat začít cvičit, s kamarády už opravdu chodit pravidelně sportovat… se bezesporu řadí mezi ty nejčastější přání.


Takováto předsevzetí si rozhodně herečka Kateřina Kaira Hrachovcová dávat nemusí. V jejích 45 letech má postavičku jak pěstěná dvacítka. Její pravidelné cvičení nese ovoce. Vysportovanou postavu jí náležitě chválila i cvičitelka Hanka Kynychová, když se s Kateřinou vítala na desátém jubilejním ročníku akce Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou, kde byla sexy herečka hostem.


Kateřina aktivně sportuje už od dětství. Chvíli se dokonce věnovala i gymnastice. Úplně se v tom ale nenašla, tak se zaměřila na jiný druh cvičení. Věnuje se mu dodnes.

S cvičitelkou Hankou Kynychovou diskutovaly o tom, jak se po čtyřicítce mění ženské tělo, jaký dopad může mít nezdravé stravování a také, jaký svodům se vyhnout, pokud chtějí zůstat stále v kondici s postavou, jak o generaci mladší děvčata. Přibývající kila ale děvčatům díky pravidelnému cvičení nehrozí. Hanka má pohyb v práci i jako koníček, její kamarádka Kateřina Kaira častému a pravidelnému cvičení propadla také. Není divu, že obě krásky mají postavičky jak lusk a jsou s nimi spokojené. Mají důvod být na ně náležitě hrdé.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD a.s., archiv K.K. Hrachovcové