ijournal.cz

Kateřina Brožová prožila několik bezesných nocí!

red Zdroj: foto: Jana Pertáková 4.10.2023 Celebrity

Několik bezesných nocí prožila herečka a dnes už i producentka Kateřina Brožová. Po streamových projektech i divadelních představeních, si totiž na svá bedra vzala hodně velké sousto. Velký charitativní koncert, který z Obecního domu přenášela Česká televize. Ale podařilo se! Vybraly se totiž zhruba tři miliony korun v rámci galakoncertu Slunce svítí všem. Kateřina s pomocí kolegů z branže, přátel a dobrých lidí, vybrala peníze na nadaci Slunce pro všechny, jejíž je dvanáct let patronkou.

Brožová
Večerem Kateřina Brožová provázela spolu s kolegou hercem Markem Vašutem a během programu vystoupily hvězdy jako: Štefan Margita, Radim Schwab, Bohuš Matuš, Marian Vojtko Michal Malátný, Michal David, Ilona Csáková, Monika Bagárová, Ondřej Ruml a nechyběl ani velký smíšený sbor pod vedením Dalibora Kaprase.

děkovačka
„Na koncertě jsem pracovala více než rok. Rozhodla jsem se uspořádat benefiční koncert ve velkém stylu tzn. ve spolupráci s Českou televizi a Obecním domem tak, aby se problematika postižených lidí více zviditelnila a dostala k veřejnosti. O to více si vážím pomoci všech a přispění ze strany dárců, protože dobře vím, jak těžké je dnes na cokoli sehnat peníze. A zviditelnil se i domov a nadační fond Slunce pro všechny, který existuje už od roku 2002 a byl založen manželi Dvořákovými,“ svěřila se  Kateřina Brožová, které několik nocí téměř nespala a provázel ji velký stres.

na konceru
„Říkala jsem si, že je to přeci jen velký projekt. Modlila jsem se, aby vše klaplo jak má, a když k tomu máte ještě přímý televizní přenos, je to prostě stres. Ale vyplatilo se to. Podařila se vybrat slušná částka. Výtěžek půjde na podporu projektů fondu a já se těším, že budeme pomáhat i nadále. Má to smysl, zvlášť v dnešní době,“ dodala Brožová, která chystá i další prestižní projekty, o kterých zatím nechce z pověrčivosti mluvit.

účinkující
Kromě toho se stará roky o milované koně včetně těch, které by bez její pomoci už dávno nežily a ve volném čase relaxuje rybařením. „Ryby chytám, ale zase je zpět pouštím. Neměla bych to srdce jim ublížit,“ uzavřela Kateřina Brožová. 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jana Pertáková