ijournal.cz

Kašička do mlíčka bez vaření

red Zdroj: www.sunarka.cz 13.1.2015 Pro děti

Krupicová kaše je oblíbeným jídlem dětí již po řadu generací. Proto Sunarka přichází s novými nemléčnými krupicovými kašemi, které jsou skvělým zpestřením a obohacením jídelníčku dítěte. Kašičky se mohou pyšnit českou kvalitou, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a pečlivě vybraných surovin z Čech. Lze je podávat kdykoli během dne jako lahodnou snídani, rychlou svačinku nebo například chutnou večeři. Příprava je navíc velmi jednoduchá, stačí přidat pouze ohřáté mlíčko. Nová krupicová kaše Sunarka je k dostání ve dvou lahodných příchutích vanilka a kakao a je vhodná pro děti od ukončeného jednoho roku až do školního věku dítěte.

Sunarka_krupicova_vanilkova_SUNARKA NMLK Krupice-kakao (v05) outlines

 


Každý může zapojit svou vlastní fantazii a ozvláštnit krupicovou kaši svým originálním způsobem – dochutit medem, přidat nakrájené čerstvé ovoce nebo dozdobit sušenkami. Můj nejoblíbenější způsob je dochucení právě medem,“ říká Simona Hřebíčková, brand manager značky Sunarka.

zirafaKaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin bez použití konzervačních látek a barviv. Kašičky jsou lehce stravitelné a navíc mají vynikající
a lahodnou chuť. Na rozdíl od klasické krupicové kaše obsahují přidané vitaminy a vápník, který je důležitý pro normální růst kostí. Předností nemléčné krupicové Sunarka kašičky do mlíčka je její rychlá příprava. Stačí přidat pouze ohřáté mléko.

Vaše děti si kašičku jistě oblíbí i díky veselé a hravé žirafce na obalu.

Sunarka Kašička do mlíčka je určena pro děti od ukončeného 12 měsíce a je k dostání za cenu 34,90 Kč ve dvou lahodných variantách – vanilka a kakao.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.sunarka.cz