ijournal.cz

Karolina Budka na světové soutěži Miss Woman World

red Zdroj: www.miss-ceske-republiky.cz 11.4.2023 Zajímavosti

Karolina Budka Miss Woman World 2023Osmnáctiletá Karolina Budka, držitelka titulu II. Vicemiss České republiky 2022, odlétá na světovou soutěž krásy Miss Woman World. Již 14. dubna 2023 totiž Karolina odjíždí do Říma, kde bude bojovat se 70 dalšími soutěžícími o korunku na světové úrovni. „Odjet na světovou soutěž krásy je mým dětským snem a to byl také důvod, proč jsem se do soutěže Miss České republiky přihlásila. Ani jsem se nestihla vzpamatovat z finálového večera a už mě oslovilo několik světových soutěží krásy. Já si vybrala právě tuto a rozhodla jsem se, že budu reprezentovat Ukrajinu. Mám totiž ukrajinské kořeny a ráda bych podpořila Ukrajinu v době války. Věřím, že mě odjezd na světovou soutěž posune opět o krok dál,” uvedla Karolina.

Karolina Budka Miss Woman World 2023

Cílem Miss Woman World je oživit image ženy prostřednictvím krásy, charakteru a elegance. Soutěže se zúčastní přes 70 žen z celého světa a jen 5 z nich si odveze domů vítězství. Finalistky čekají různá natáčení a focení, také v centru Říma, tisková konference a samotný finálový večer, který se uskuteční 16. dubna 2023. 


Přípravy a průběh soutěže Karoliny můžete sledovat na profilech Miss České republiky a na jejím Instagramu @karolina_budka. Věříme, že její reprezentace bude co nejlepší a přejeme Karolině v soutěži mnoho úspěchů.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.miss-ceske-republiky.cz