ijournal.cz

Kapela Melodica slavnostně představila klip Olymp

Křest nadace_dort
Nejnovější unikátní videoklip s charitativním tématem celostátního projektu Zachraň život z.s. a Kocour Preventista kapely Melodica s názvem Olymp, byl představen na velkolepé akci minulý týden v klubu Nebe na Václavském náměstí v Praze. Spolupracovali na něm herec a moderátor Michal Šeda, herečka Monika Timková a záchranáři, piloti, hasiči z Helitomu Chotouň, kde se i natáčelo nebo také v Metropoli Teplice a na Severočeské hvězdárně a planetáriu v Teplicích.

Křest nadace
Umíte podat první pomoc? Víte, jak se zachovat v kritických situacích, třeba při autonehodě? Tento klip vás navede, jak zachránit lidský život, což je bezesporu nejšlechetnější životní čin, který může po odborném vedení zvládnout opravdu každý. Záchranáři, lékaři, piloti, policisté, hasiči denně nasazují své životy pro naši záchranu a pomoc. Co je aktuálně tíží? Potřebují nové kolegy. Možná právě vás!

Křest nadace
Klip pokřtili moderátor Jiří Krampol, fotograf Jakub Ludvík, herečka Bára Fišerová a Kateřina Bláhová, Miss World Czech Republic 2020 Karolína Kopincová, Karolína Lipowská, Kateřina Ujfaluši, Miss České republiky 2019 Nikola Kokyová, Raego, Kateřina Bláhová, Ivana Němečková a spousta dalších pozvaných hostů, kteří exkluzivní akci přišli podpořit.

Křest nadace_Krampol

Křest nadace_Olymp

Melodica a Jiří Krampol na závěr rozkrojili dort, který na objednávku vyráběl sponzor Cukrárna U Bena z Proboštova. Dalšími sponzory celé akce se staly Superdrinky.cz, Šlepr s.r.o.- výroba lahůdek, Vinotéka Bez Kocoura, Building Development s.r.o. a Stanislav Tejček – elektroservis.

Křest nadace_dort


Melodica - logoKlip Olymp


Hudba: Filip Ježek
Text: Hana Ježková
Natočeno ve studiu Ježek production – Filip Ježek

Odkaz na klip: https://www.youtube.com/watch?v=OZ0reEPlzog

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

Zdroj: Foto: Jaroslav Hauer